banner615

banner614

banner701

BAŞKAN ÖZLÜ HEMŞEHRİLERİYLE ORUCUNU AÇTI

banner619

Ramazan ayının başlaması ile birlikte Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen mahalle iftarlarının ilki Beyciler Mahallesi'nde gerçekleştirildi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ilk iftar organizasyonuna katılarak, mahalle sakinleri ile iftar yaptı.

Düzce 10.05.2019, 13:29 11.05.2019, 18:30
1551
banner682

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Ramazan ayının başlaması ile birlikte Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen mahalle iftarlarının ilkinde hemşehrileri ile orucunu açtı.

"Her akşam başka bir mahallede iftarımız olacak"

Beyciler Mahallesi'nde kurulan iftar sofrasında çevre mahalle sakinlerinin de katıldığı organizasyonda vatandaşlara tek tek ilgi göstermeye özen gösteren Başkan Özlü, "Ramazan ayını idrak ediyoruz. İlk iftarımızı Beyciler Mahallesi'nde gerçekleştirdik. Ben bu mahalleye daha önce çok kez geldim, seçim döneminde de geldim. Vatandaşlarımızla birlikte güzel, huzurlu bir iftar geçirdik. Düzce'mize ve milletimize hayırlı olsun. Bu iftar programlarımız devam edecek, her akşam başka bir mahallede iftarımız olacak. Birlik, beraberlik içinde Ramazan ayını idrak etmenin mutluluğu içindeyiz." şeklinde konuştu."Sayın belediye başkanımıza çok teşekkür ederiz"

Beyciler Mahallesinde kurulan 2 bin kişilik sofrada orucunu açan vatandaşlar da mahalle iftarı organizasyonundan duydukları memnuniyeti dile getirerek "Mahalle iftarları sayesinde komşuluk ilişkilerini hatırlıyoruz, hep birlikte bir sofraya oturuyoruz. Sofraların bereketini arttırıyoruz. Bu konuda duyarlılık gösteren bizleri yalnız bırakmayan sayın belediye başkanımıza çok teşekkür ederiz." şeklinde konuştu.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner710
Yorumlar (8)
Arsln 1 yıl önce
Masraflari usta kardesler insaat karşilamiş anons öyle verildi
vatandaş 1 yıl önce
usta kardeşlere karşılığında neyin sözünü verdiler
Kasım 1 yıl önce
Fakirlerin boğazından geçmiyor hala tok doyuruyorlar,ramazan ayının amacını saptırmayın milletin parasını daha düşünerek harcayın.zaten borç gırtlağa kadar
Vatandaş 1 yıl önce
Hani tasarruf tedbirleri için iftar verilmeyecekti,sadece ihtiyacı olanlar için Belediye aşevi hizmet verecekti 2. sözde uçup gitti bitmez bu belediyenin borcu artar dahada artar.
Duzceli 1 yıl önce
boş yorum yapıyorsunuz..hayırseverler yapıyor.. Allah razı olsun sebep olandan..Belediye sadece aracı..
Duzceli 1 yıl önce
Bu iftar faturası kime kesiliyor hani su borcu olanlar ödesin demişti ya ondan dedim
Hayırlı iftarlar olsun. 1 yıl önce
Düzce'nin yönetenleri acaba kendi ceplerinden iftar yaparlarmı? Sanayici ve iş adamları ha keza. Sıra ile iftar yapsalar da fakirin su parası ile, siyaset bu işe bulaşmasa olmazmı?
İftar sade olur. 1 yıl önce
Beyciler halkı kendi dayanışmasıyla iftar veremiyormu? Belediyeye su parası veren fakirin parasıyla iftar olurmu? İftarda siyaset olurmu? Fotoğraflar ve siyasi demeçler olurmu?
13°
açık