banner615

banner614

banner701

BAŞKAN ÖZLÜ TESİSLERİ ZİYARET ETTİ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü Destek Hizmetler Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüğü tesislerinde incelemelerde bulundu.

Düzce 28.01.2020, 14:00 28.01.2020, 15:52
1517
banner682
Düzce Belediye Başkanı  Faruk Özlü, belediye birimlerini yakından takip ederek, personelin çalışma şartları, birimlerin çalışma kapasiteleri ve yapılan çalışmaları yerinde inceliyor. Başkan Özlü, ilk olarak Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer ile birlikte Destek Hizmetler Müdürlüğü üretim tesislerini gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Özlü, numarataj baskıları, mobilya atölyesi ve kent mobilyaları üretimleri inceleyerek, şehrin yeniden inşası ve özellikle tabela, ışıklandırma, yol çizgi, boyama ve çeşitli üretim atölyelerinin kapasitesinde yeni düzenlemeler olacağının sinyalini verdi."Bu kapasiteyi artırmak amacıyla elimizden gelen gayreti göstereceğiz"
Başkan Özlü “öz kayaklarımızı verimli kullanmak adına en yüksek kapasite ile çalışmasını istediğimiz şantiyemizde incelemelerde bulunduk. Projelerimizin detay çalışmalarını yine kendi kaynaklarımız ve iş gücümüzle yapmak için kapasitemizi tespit ettik. Bu kapasiteyi artırmak amacıyla elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Teknik personelimizin öz verili çalışması ve kısıtlı kaynaklar ile Düzcemiz’in ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaya devam ediyoruz” şeklinde açıklamada bulundu."Hayvan severler bu konuda çok ilgili onlara teşekkür ediyorum"
Daha sonra Kurtsuyu Mevkiinde bulunan Düzce Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezine geçen Başkan Özlü, burada yapılan çalışmalar ve sokak hayvanları için üretilen malzemeleri inceledi. Soğuk kış günlerinde sokak hayvanları için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini dile getiren Başkan Özlü “sokaklarda yaşayan hayvanlara karşı bizlerin sorumluluğu çok fazla. Özellikle bu soğuk kış günlerinde onların beslenmesi ve bir nebze soğuktan korunması için beslenme istasyonları oluşturuyoruz. Veteriner işleri Müdürlüğümüz şehir merkezimizin belli noktalarına bu istasyonlardan yerleştiriyor. Hayvan severler bu konuda çok ilgili onlara teşekkür ediyorum. Biz de onları korumak için duyarlı olmalıyız, vatandaşlarımız yeter ki bu istasyonlara zarar vermesin, çöp atmasın. Elimizden geldiği kadar sokak hayvanlarının beslenmesine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

 
Yorumlar (3)
Personel 9 ay önce
Baskannn yanındaki sari yelekli adama cok dikkat et. Düzce belediyesinde yapmadığı usulsuz is yok ali kemal beyin.
SAKAL 9 ay önce
VAY BE O KADAR SAKALLA YAŞAMAK ZOR DEĞİL Mİ :/
Ömer 9 ay önce
Şantiyede uyuşturucu kullanıyorlar
28°
parçalı bulutlu