banner615

banner614

banner701

BAŞKAN TAKSİCİLERLE TOPLANTI YAPTI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü şehir merkezinde faaliyet gösteren taksicilerle bir araya geldi. Taksici esnafının sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Özlü, onlara hitaben yaptığı konuşmada, seçimler öncesinde gezidği taksi duraklarının büyük bölümünün medeni şartlarda olmadığını belirterek, "Duraklar sizin iş yeriniz, buraları daha bakımlı, rahat bir ortam haline getirelim. Bunu hep birlikte iş birliği içinde yapalım." dedi.

Düzce 22.11.2019, 10:50 22.11.2019, 19:54
753
banner682

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehir merkezinde taksicilik yapan esnaflarla toplantı yaptı. Duraklara bağlı olarak çalışan esnafları tek tek toplantıya davet eden Başkan Özlü, Belediye Meclis Salonu'nda, başkan yardımcıları ve ulaştırma müdürlüğü yetkilileri ile taksicileri ağırladı.

Taksici esnafının içinde bulunduğu durum ve talepleri konusunda daha önce aldığı bilgileri esnafla paylaşan Başkan Özlü, belediye eliyle hazırlanan çalışmalar ve projelerle ilgili bilgiler aktardı.

"Taksi duraklarını da gezdim, çok azı hariç medeni şartlarda değil"
Özlü, taksi duraklarının düzenlenmesi ve durakların iyileştirilmesinden söz ederek "Arkadaşlarımız bu konu üzerinde çalıştı, projeler üretti. Öncesinde bu konuları kendi içimizde değerlendirdik ancak ben sizlerle de birebir görüşmek istedim. Sizlerin fikrini almadan sizin için bir tasarrufta bulunmanın doğru olmayacağını düşündük. Arkadaşlar, seçimler öncesinde ben Düzce'yi karış karış gezdim. Taksi duraklarını da gezdim, şöyle bir gözlemim oldu; duraklarımızın çok azı hariç medeni şartlarda değil. Ben arzu ediyorum ki bu duraklar sizin iş yeriniz, buraları daha bakımlı, rahat bir ortam haline getirelim. Bu konuda da sizlerin desteğini bekliyoruz, bunu hep birlikte iş birliği içinde yapalım. Toplantımızın da amacı buydu zaten hem bizim projelerimizi hem sizin beklentilerinizi birlikte değerlendirmek, bu bakımdan burada olan tüm esnaf kardeşlerime teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Toplantıda taksicilere tek tek söz hakkı veren Başkan Özlü esnaflardan gelen talepleri de not alarak hazırlanacak projelere dahil edeceklerini belirtti.

banner710
Yorumlar (6)
S plaka işi ne oldu 8 ay önce
S plaka işi ne oldu servisci arkadaşlarlada toplantı yapılsa sorun hala devam ediyor çözmek için seçim öncesi söz vermiştiniz
CAN.D 8 ay önce
SAYIN BASKAN DÜZCE AKCAKOCA HENDEK SAKARYA BOLU NEDEN HALA ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜSLERLE YOLCULUK HE NEDEN MODERN KILIMALI OTÖBÜSLERLE YOLCULUK YAPILMAZ SENE 1977 MÜNÜBÜS YOLCULUGU OLMUS SENE 2019 HALA AYNI YAZIK DURAKLARDA BERBART BU ARADA
hakan 8 ay önce
otururken yayılmışlar demekki halinden memnun bunlar
Citizen 8 ay önce
Şehir medeni şartlarda değil ki, duraklar olsun! Caddelerde kaldırım yok, belediye çalışma yapıyor, iş güvenliği yok, kaldırımın ortasında atm var insanlar yürümek için yola iniyor. Daha sayayım mı?
Helal sana 8 ay önce
Biraz daha zam yapsın eds den biraz para toplasın sizin duraklarıda yapar
kasabalı bjk 8 ay önce
konuralpin yollarını asvalt yapın şuan ki yol köstebek yuvası gibi sözde turizim bölgesi
21°
açık