banner615

banner614

banner701

BAŞKAN YARDIMCISI DA GRUBA KATILDI

banner619

Düzce Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, koronovirüs tedbirleri kapsamında Düzce’de faaliyete geçirilen "Vefa Sosyal Destek Grubunu “ ziyaret ederek yürütülen çalışmalara destek sağladı.

Düzce 27.03.2020, 09:46
3028
BAŞKAN YARDIMCISI DA GRUBA KATILDI
banner682

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Göşterişli, İçişleri Bakanlığı’nın 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ikametlerinden ayrılmalarına kısıtlama getirilmesinin ardından oluşturulan ”Vefa Sosyal Destek Grubu” çalışmalarına katılım sağladı.

Bu kapsamda 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret eden Gösterişli, gelen yardım talepleri için arayan vatandaşların telefonlarına bakarak, aldığı siparişleri bizzat kendi teslim etti. 

Görevli personellere de yerli sabun hediye eden Hüdaver Göşterişli, Vatandaşlarımızın sağlığını korumaktan başka bir önceliğimiz yok.  Bu zorlu süreci inşallah hep birlikte atlatacağız. Yeter ki kurallara, yönlendirmelere uyalım ve mutlaka evlerimizde kalmaya devam edelim” dedi.

Yorumlar (6)
Millet 1 hafta önce
Hüdaverdi bey kaç yaşında? Evde oturması gerekmiyor mu? Daha maske ile burnunu kapatması gerektiğini bile bilmeyen başkan!
Mustyy 2 hafta önce
Hey hüdaver umarım bu salgın sana para için pul için her yolun mübağ olmadığını gösterir. Sen ki otelin, binaların için koskoca bir mahallenin yolunun dahi kapatılmasına neden oldun rabbim gerekeni yapar inşAllah. Öncü de bunu yayınlayacak yürek, şeref var mı göreceğiz
70 lik delikanlı 2 hafta önce
Peki başkan yardımcısı kaç yaşında.
Oktay 2 hafta önce
Hüdaver sen kaç yaşındasın acaba sende ev kal lütfen
Düzceli 2 hafta önce
İçinde bulunduğumuz koranavirüs belasıyla mücadelede halen kamera peşinde gezdirip siyasi teklam yapanlara ne diyelim yapıyorsan kamerasız ALLAH için yapın.
MB 2 hafta önce
çok yakın geziyorlar
az bulutlu