banner615

banner614

banner701

BAYRAMLIKLARINI BAŞKAN'DAN ALDILAR

Düzce Belediyesi Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi çocukların yüzünü hediyelerle güldürdü. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çocuklara bayramlıklarını bizzat verdi.

Düzce 01.06.2019, 12:49 01.06.2019, 14:42
1001
banner682
Düzce Belediye Başkanı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde hazırlanan bayram hediyelerini sahiplerine verdi.

Düzce Belediyesi her bayramda olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi çocukları giydirmeye devam etti. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde hazırlanan hediye paketlerini dağıtmak üzere müdürlük binasına giden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'ye, Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ve birim çalışanları da eşlik etti.Aileleri ile birlikte davet edilen çocuklar, karşılarında Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'yü görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Her çocukla tek tek konuşan ve hediyelerini bizzat veren Başkan Özlü yaptığı açıklamada, "Sevgili çocuklarımızın yüzündeki tebessümü, o mutluluğu görmek bizlere yetiyor. Ailelerinin ve onların Ramazan bayramını şimdiden kutluyorum. Bayram hepimize sağlık, huzur ve mutluluk getirsin inşallah. Hediyelerini güle güle kullansınlar." dedi.

Haber: C.ÜSTÜNER

banner710
Yorumlar (6)
başkan 1 yıl önce
başkan bey iyi güzel herşey hoş da bir da şu mübarek gün çalışan işçilerin yüzünü güllerseydin nisan ayından naaşlardan kalan paraları yatırdandın da bizde güleydik şov peşini bırakın
81 1 yıl önce
Çalışanlarınızdan her bayram verilen çikolatayı bile çok gördünüz hayret mesaileri kestiniz memurların SDS ni kestiniz bizler oy verirken hiç böylesi davranışı sizden beklemiyorduk başkanım
Duzce 1 yıl önce
Önce belediye bünyesinde çalışan işçilerin maaşını ödesin millet parası pulsuz bayrama giriyor yazıktır gunahtir
Can 1 yıl önce
Sanki cebinden verdi.
MOTORCU 1 yıl önce
BU ÇOCUKLARI REKLAM ETMEDEN VEREMİYORSUNUZ DİMİ AYIP YA
Er 1 yıl önce
Sayin ozlu kendi cebinizdenmi aldiniz belediye butcesindenmi...genede Allah razi olsun tabi..
31°
açık