banner615

banner614

banner701

BELEDİYE: EKİPLER GECE BOYUNCA ÇALIŞTI

banner619

Beyciler Mahallesi'nde su baskınları yüzünden mağdur olan vatandaşlar ilgisizlikten yakınırken, Düzce Belediyesi, ekiplerin gece boyunca çalıştığı yönünde bilgilendirmede bulundu. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu'nun su baskını yaşayan Beyciler Mahallesi sakinlerini gece saatlerinde ziyaret ettiği bilgisini paylaşan belediye, gece boyunca vatandaşlarla görüşen Kasapoğlu'nun bizzat ekiplerin başında durarak çalışmaları izlediğini aktardı.

Düzce 27.12.2019, 11:16 27.12.2019, 16:29
3517
banner682
Düzce Belediyesi'nden yapılan yazılı bilgilendirmede şunlar kaydedildi:"Düzce'de etkili olan fırtına ve sağanak yağış şehre can suyu olurken şehir merkezinde alt yapı tahribatı ve yerleşim alanı ile yol arasındaki kot farkından kaynaklı su baskınları meydana geldi. Gece boyunca kendi imkanları ile evlerinden su tahliyesi yapan vatandaşların yardımına Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu koştu. Gece geç saatlerde Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne bağlı ekipler ile birlikte incelemeye çıkan Kasapoğlu acil müdahaleye ihtiyaç duyan üç evdeki çalışmaları yerinde takip etti."


"Kot farkı dolayısıyla bazı vatandaşlarımızın evine su girdiğini öğrendik"
Açıklamada Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu'nun çalışmalar hakkında verdiği şu bilgiler de yer aldı: "Bazı hanelerde gerek alt yapı tahribatı gerekse hane ve önünden geçen yol arasındaki kot farkı dolayısıyla bazı vatandaşlarımızın evine su girdiğini öğrendik.


Gece nöbetçi ekiplerimizle birlikte biz de çalışmaları yakından takip ettik. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerimiz büyük bir özveri ile çalıştılar. Vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık ve acil müdahale gereken yerlerde çalışma yaptık. Yine sabah saatlerinde diğer ekiplerimizin katılımı ile olumsuz durumların yaşanmaması için çalışacağız."
Yorumlar (4)
ne çalışması gösteri yap 8 ay önce
sayın celal bey ne çalışmasından bahsediyorsun gidin ilk önce maaşları ve geçmişteki alacaklarımızı duzeltin biz sonra çalışırız sen ekmek alamama ne biliyonmu git işine ya gösteri yapmayin
Gökhan 8 ay önce
Bahçemi su bastı,saat 2 de celal başkan ekiplerle evime kadar geldi,biri ihtiyacım olup olmadığını sordu,teşekkürler.
Yolll 8 ay önce
Her yeni yapılan yolu yükseltirseniz eski yapılar kot farkı olarak o yoldan aşağıda kalır. 20 sene sonra yaptığınız yolların üzerine yeni yol yapacaklar ve yeni yapılmış binalarda kot farkı olarak alçakta kalacak... o sokaklar da olan bu
tosun 8 ay önce
imar barışından mı kayıt almış binalar başkanım onuda sorsaydınız?
22°
açık