banner615

banner614

banner701

BELEDİYEDEN ÖRNEK ÇALIŞMA

banner619

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Evde Sağlık ve Bakım Hizmetinden yararlanan iki hasta vatandaşın otomatik yatak ihtiyacını karşıladı.

Düzce 30.01.2020, 17:37 31.01.2020, 16:35
1699
banner682

Düzce Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı ile yardıma muhtaç vatandaşlar için örnek bir çalışma daha ekledi.Aziziye Mahallesinde yalnız yaşayan bir vatandaşa hasta yatağı ulaştıran Sosyal Yardım İşleri Müdürü Gönül Asuk, burada çektiği video ile yeni bir akım başlatmak istediklerini belirterek “şu an Süleyman Bey’in evindeyiz. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü olarak kendisine Sayın Bakanımızın selamlarını ve geçmiş olsun dileklerini iletmek için geldik. Kendisinin bir hasta yatağına ihtiyacı olduğunu duyduk ve bunu hemen yerine getirdik. Bu konuda bize İsmail Bey’in bir çağrısı olmuştu, kendisi bizden hasta yatağı istemiş ve kendisinin de Akülü bir tekerlekli sandalye temin edeceğini söylemişti. Biz üzerimize düşen vazifemizi yerine getirdik, sıra İsmail Bey’de. Bu şekilde iyilik dalgamızı büyütmek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını hep birlikte karşılayalım istiyoruz. Kendisine, Süleyman Bey’in ihtiyacını bize bildirdiği için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.Ayrıca yine Evde Sağlık ve Bakım Hizmetinden yararlanan ve Konuralp’te yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşları da ziyaret eden Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekibi, burada da hasta yatağına ihtiyaç duyan vatandaşların ihtiyaçlarını yerine getirerek 2 kişiye daha yatak verdi.

Yorumlar (5)
iyi yapmışlarda!!!! 8 ay önce
vatandas kendi muracat edınce neden vermiyorlar illa yetkılı bırımı alacak ?? heee pardon oyle kendı ısteyen vatandasa verıyorlar 30 senelık mekanızması çalısmayan hakkını yemeyelım ...
devam ederse iyi olur 8 ay önce
hangi bakandan bahsettiğinizi yazmamışsınız yinede teşekkürler.
Ergün 8 ay önce
Nasıl olduda yardım eli uzattılar kesin torpil vardır
tırtıl 8 ay önce
bencede...
merhaba 8 ay önce
ya öbür yatan hastalar ne olacak
19°
kapalı