banner615

banner614

banner701

BİR DESTEK DE HATİPOĞLU OTEL’DEN

banner619

Koronavirüs salgınında en etkin rol oynayan sağlık çalışanlarına bir destek de Düzce’de hizmet veren Hatipoğlu Otel’den geldi. Hatipoğlu otel yetkilileri, salgın bitene kadar otellerinin kapılarını sağlık çalışanlarına açtıklarını duyurdu.

Düzce 06.04.2020, 15:52 06.04.2020, 16:00
6598
BİR DESTEK DE HATİPOĞLU OTEL’DEN
banner682

Çin’in Wuhan kentinden başlayarak Türkiye’ye ulaşan Yeni Tip (Covid – 19) salgını, en çok sağlık çalışanlarını etkiledi. Hayatlarını ortaya koyarak canla başla çalışan sağlıkçılara, yurdun dört bir yanından olduğu gibi Düzce’den de destek gelmeye devam ediyor.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MİNNETTARIZ…”

Düzce Hatipoğlu Otel de kapılarını sağlık çalışanları için açtı. Otel yetkilisi Levent Güder, salgın geçene kadar sağlık çalışanlarını otellerinde misafir edebileceklerini belirterek, “Koronavirüs salgını nedeniyle canlarını ortaya koyan bütün sağlıkçılarımıza minnettarız. Bu zorlu süreçte büyük bir mücadele veren sağlık çalışanlarımızı, salgın bitene kadar otelimizde misafir etmeye hazırız.” dedi.

“KAPILARIMIZI SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN AÇTIK…”

Hatipoğlu Otel Sahibi Mustafa Hatipoğlu da, “Bu zor süreçte, sağlık çalışanlarımız büyük mücadele veriyor. Bizler de onlar için bir şeyler yapmak istedik. Bu nedenle koronavirüs salgını geçene kadar, sağlık çalışanlarımızı otelimizde misafir edeceğiz.” diye konuştu.

banner710
Yorumlar (5)
Bülent 2 ay önce
Sayın Mustafa Hatipoğlu na böyle bu süreçte dayanışma içinde bulunması onur verici. Kendisine ve emeği geçenlerden Allah razı olsun.
Yalçın 2 ay önce
Otel yönetimi önce otopark yapsın. Otelin yanına müşteri araçları park ediyor. Birde yola otel müşterilerine ait yazısı yazmışlar
melek 2 ay önce
temizlik persenolleride kalabilcekmi
sezgin sarıkaya er es oto 2 ay önce
vay benim kalbi GÜZEL mustafa abim Allah yolunu açık etsin senin GÜZEL kalbin yüreğin yeter
Murat Hahan 2 ay önce
Şimdiye kadar sesi çıkmayalar reklam için
16°
hafif yağmur