banner615

banner614

banner701

BİR YANDAN MÜCADELE BİR YANDAN ÇALIŞMA

banner619

Koronavirüs salgınına karşı kendi sorumluluk alanında tedbirleri üst düzeye çıkartan Düzce Belediyesi, rutin çalışmalarını da aksatmıyor. Şehrin dört bir yanında yeni yollar açan belediye, Akınlar ve Kuyumcuhacıali mahallelerinde başlatılan yeni çevre yolu çalışmalarında sona gelindi.

Düzce 24.03.2020, 13:30
3183
BİR YANDAN MÜCADELE BİR YANDAN ÇALIŞMA
banner682

Düzce Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile mücadele ederken bir yandan da il genelinde başlattığı alt ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, yeni yolların açılması çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor. Geçtiğimiz haftalarda Akınlar ve Kuyumcuhacıali mahallelerinde başlatılan yeni çevre yolu çalışmalarında sona gelindi.

Akınlar ve Kuyumcuhacıali mahallelerinde Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yeni çevre yolu çalışmalarında sona geldi. Ekipler bölgede çift şeritli yolda dolgu çalışmalarına başladı. Yapılan çalışmaların kısa bir süre sonra tamamlanarak vatandaşların kullanımına açılması noktasında, yol açılması ile birlikte D-100 Karayolu ile D-655 Karayolu arasındaki sıkışmaların da önüne geçilmesi bekleniyor.

Yorumlar (7)
Server 2 hafta önce
O Yol sadece istimlak edilip açılır öylede kalır. Ne asfalt atılır nede tamamlanır.
Öle biri 2 hafta önce
Ne ilaçlama ne dezenfekte neye çalıştılar acaba les gbi ortalik
SEMİH 2 hafta önce
karadeniz mahallesinin arka tarafından eski ceza evine açtığınız yolun geri kalanınıda tamamlasanız büyük rahatlık olacak
H. İbrahimG 2 hafta önce
Körpeşler mah. İle sanacaklar arası ne oldu. 18 yıl oldu. Yol açılacak, buay başlanacak, seçim sonrası, yaz başında. Artık yalan kalmadı sallayın bakalım.
bu yaz hepsi tamamlanacak 2 hafta önce
1 ay içinde geri kalan kısmın heosi açılacak..
köylü 2 hafta önce
birazda beyciler çavuşlar çamköy sancaklar ve tokuşlara bakın. iyi ki belediyede kimsemiz yok. hani hizmet gelecekti sayın BAKAAANNNN.
Waayyy 2 hafta önce
tamam calisiyorda belediye personeli işçiler pikap da üst üste gidiyor ve hep dışarıda çalışıyorlar herkezin çoluk çocuğu var ülke ne hale gelmiş belediye yol peşinde bu millet evine mikrop taşıyor
az bulutlu