banner615

banner614

banner701

BÖLGE TEMSİLCİSİ İFTAR PROGRAMINDA AÇIKLADI

TÜRSAB üyeleri düzenlenen iftar programında bir araya geldi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün de katıldığı programda konuşan Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ercan Güner, farklı bölgelerde yapılan ve Düzce’de de hayata geçirilmeye hazırlanan projenin sinyalini verdi.

Düzce 25.05.2019, 15:37 27.05.2019, 17:51
1234
banner682

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) tarafından bir otelin restoranında gerçekleştirilen toplantıda, aralarında Hacı Hidayet Tur’un da bulunduğu, Düzce’deki seyahat acentelerinin yöneticileri bir araya geldi.

Gerçekleştirilen toplantıya 65’inci hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de katıldı.Güzel bir sohbet havasında başlayan iftar programında ezanı bekleyen davetliler birlikte oruç açtı.

İftar ardından konuşmaya başlayan TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ercan Güner, birliğin yürüttüğü çalışmaları ve Düzce’de planlanan çalışmaları açıkladı.“TÜRSAB nedir?”

Gecenin açılış konuşmasını yapan Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ercan Güner, TÜRSAB hakkında bilgi vererek şunları söyledi:

“Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği, 1972 yılında 1618 sayılı yasayla kurulmuştur. Seyahat Acentelerinin kuruluşundan ve devam eden bütün işlemlerinden sorumlu bir kurumdur. TÜRSAB 35 bölge temsil kuruluyla da temsil edilmektedir. Bunlardan yüzölçümü olarak en büyük olanlarından bir tanesi de Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu’dur. Geçen sene yapılan seçimlerin ardından bu dönem yönetimde bizler yer aldık. İnşallah bölgemizin tanıtımına ve acentelerimizin çalışmalarına da devam edeceğiz.”“Planlanmasını Bolu ve Düzce için de yapıyoruz”

Bölgede yapılması planlanan faaliyetlere ilişkin olarak da konuşan Güner, diğer bölgelerde yürütülen çalışmalara değinerek sözlerine şöyle devam etti:

“285 tane seyahat acentesi sahibini, tamamen TÜRSAB’ın organizasyonuyla Kastamonu ve Safranbolu’ya getirdik. Onları misafir ederek, oradaki destinasyona desteklerinin sağlanması hususunda tur programları paylaştık. Şu anda orada yapılan karşılıklı ilişkilerle ticaret başladı. Geçen hafta yaptığımız iftarda aldığımız ilgiler doğrultusunda iş başlamış. Aynısının planlanmasını Bolu ve Düzce için de yapıyoruz. Düzce Turizm İl Müdürü ile birlikte İstanbul’daki büyük operatörlerin kültür turu müdürlerini ve yetkililerini ziyaret ettik. Ramazan nedeniyle bir ara verdik ama akabinde Düzce ile ilgili bu tip çalışmalarımız olacak.”

Haber: İ.İ.AYDOĞDU
Görüntü: T.BEKTAŞ

banner710
Yorumlar (3)
Can bey 1 yıl önce
Gezileri okullar,stk, vakiflar ve derneklerle yap iftari baskanlara ver. Sonra işler düştü demeyin
türsab 1 yıl önce
türsabın iftar programı var acaba neden tso ve başkaları orada neden seyahat acentalarını davet etmiyorsunuz.
Arnavut 1 yıl önce
Sen bu işi yaparsın ercan başkan görevinde başarılar diliyorum
18°
parçalı bulutlu