banner615

banner614

banner701

BOYAMA KİTABI VE DERGİ DAĞITILDI

banner619

Düzce İl Jandarma Komutanlığı personeli Şehit Teğmen Uğur Altan İlköğretim Okulu öğrencileri ile bir araya gelerek, yarıyıl tatili için miniklere Jandarma dergisi ve boyama kitabı dağıttı. Öğrencilere yarıyıl tatilinde ailelerini üzmemelerini söyleyen Uzman Jandarma Kenan Karaca, miniklere tatil boyuncu bol bol kitap okuma tavsiyesinde bulundu.

Düzce 16.01.2020, 16:26 16.01.2020, 17:07
614
banner682

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı personeller Şehit Teğmen Uğur Altan İlköğretim Okulu öğrencileri ile bir araya geldi. Jandarma  personeli, öğrencilere karne hediyesi olarak Jandarma dergisi ve boyama kitabı dağıttı.Öğrencilere yarıyıl tatili boyuncu bol bol kitap okuma tavsiyesinde bulunan Uzman Jandarma Kenan Karaca şunları söyledi: Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Düzce İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya’nın hepinize selamları var. Hepinizi gözlerinizden öpüyor. Eminim hepiniz tatili hak ettiniz. Yarıyıl tatili boyunca anne ve babalarınızı üzmeyin. Güzel bir tatil geçirmenizi diliyorum. Sizlere dağıttığımız Jandarma Çocuk Dergimiz ve boyama kitaplarımızı bol bol okumanızı tavsiye ediyorum.
Öğrenciler ile tek tek ilgilenen Jandarma personeli, dağıtılan Jandarma dergisindeki bilgileri öğrencilere anlattı.
Son olarak öğrencilere, Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı motorlu araçlar tanıtılarak köpek gösterisi yapıldı.Yorumlar (1)
DEĞİRMENCİ 9 ay önce
HARİKASINIZ
27°
açık