banner615

banner614

banner701

BU KEZ KÖRPEŞLER SAKİNLERİNE KULAK VERİLDİ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, talep ve ihtiyaçları dinlemek için kurmaylarıyla birlikte ziyaret ettiği Körpeşler Mahallesi'nde vatandaşara hitaben, "Biz halk günü yapmayacağız. Biz mahallelere sizin ayağınıza geleceğiz." dedi. Özlü ayrıca gönül belediyeciliği anlayışı ile hareket ederek Düzce'yi daha güzel yapacaklarını vurguladı.

Düzce 26.09.2019, 11:27 26.09.2019, 18:10
916
banner682
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, seçim dönemindeki vaatlerinden biri olan mahalle toplantılarına Körperşler ile devam etti. Başkan yardımcılarının tam kadro katıldığı mahalle ziyaretinde AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile belediye birim müdürleri de yer aldı."Biz sizin ayağınıza geleceğiz"

Her mahallede olduğu gibi söze belediye kadrolarında yapılan değişiklikle başlayan Başkan Özlü vatandaşlara, "Değerli arkadaşlar, seçim var sanmayın, seçim yok. Çünkü biz seçimlerde bir söz verdik, dedik ki biz halk günü yapmayacağız. Biz mahallelere sizin ayağınıza geleceğiz. Sizlerle hasbihal ederek mahallenizde sorunlarınızı tespit edeceğiz dedik. Bu ziyaretlerle de bizler Düzce Belediyesi olarak kendimizi size tanıtmaya geldik, çünkü yeni bir yapılanma ve kadro var. Belediye çalışanlarımız müdürlerimiz burada. Şimdi talep ve sorunlarınızı bana, başkan yardımcılarıma, birim müdürlerime birebir aktarabilirsiniz." şeklinde konuştu."Düzce'yi daha güzel yapacağız"

Toplantıda söz isteyen vatandaşları tek tek dinleyen Başkan Dr. Faruk Özlü, Körpeşler Mahallesi ile seçim dönemi ziyaretlerinde imzalanan 'mahalle sözleşmesine' de atıfta bulunarak "Sizlerle seçim öncesinde konuştuğumuz öncelikli talepleriniz karşılıklı imza altına aldığımız mahalle sözleşmemizde yer alıyor, o konularla ilgili çalışma planımızı hazırladık. Bunların dışında bizlerden beklentinizi burada sizden dinlemeye geldik. Gönül belediyeciliği anlayışımızla hareket ederek Düzce'yi daha güzel yapacağız, Düzce daha güzel olacak." dedi.

Haber: C.ÜSTÜNER
banner710
Yorumlar (11)
Zhr 9 ay önce
Birisi boş laflarla gezer şov peşinde kimseye hayrı dokunmamış. Bu insanlar gece gündüz demeden disini tırnağına takip çalışsın yaranamasın . Allah soracak emin olun
Adore81 9 ay önce
gereği olmayan huzuli bir uygulama iş olsun torba dolsun kave muhabbeti Be adam dinleme YAP işini kimi memnun etcen sözleşmeymişmiş hadeeee
cengaver 9 ay önce
serifiye mahallesindeki zübeyde hanım şok.biracilari kaldırın orası tam teksas olmuş
Talihsiz talihli 9 ay önce
Masallar diyarı...
Gerçekten mi ? 9 ay önce
Hayaller paris yaşantımız Somali
YAVUZ 0881 9 ay önce
Tıraşa devam saç sakal millet artık yemiyor faruk bey doydu bu lafonten masallarına
18 hatadır 9 ay önce
18 de adalet sağlamak imkansızdır. dağ başındakı tarlalara baraj için değereinin 5-10 katı ödeyen devletin 18 le halkın elindekini alması büyük adaletsizliktir... Buna dur demek gerekiyor.
T3 9 ay önce
güzelleştirecek biliyorsunuz güzelleşmek için boya sürerler kadınlar bunlarda bizi boyayacaklar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
orta şiddetli yağmur