banner615

banner614

banner701

"BUNA GÖZ YUMULAMAZ!"

Kalıcı Konutlar Demetevler Mahallesi'ndeki bir apartmanın arkasına iddiaya göre izin alınmadan kurulan köpek kafesi tepkiye neden oldu. Gerekli yerlere şikayetlerini yapan apartman sakinlerinden biri "Bu bölgede bu şekilde bir oluşuma göz yumulması mümkün değildir." ifadesini kullandı.

Düzce 04.06.2019, 12:08 06.06.2019, 13:23
7042
banner682
Kalıcı Konutlar Demetevler Mahallesi'nde ortak kullanım alanına diğer apartman sakinlerine danışılmadan kurulan köpek kafesi eleştiri konusu oldu. 
"Uyarılarımıza rağmen devasa barınağı kaldırmıyor"
Öncü Whatsapp İhbar Hattı'na kafesin fotoğraflarını gönderen tepkili vatandaş, şunları kaydetti:

"Resimlerde görmüş olduğunuz devasa kafes apartmanda oturan bir şahıs tarafından, hiçbir izin alınmadan apartmanda yaşayan 12 haneye sorulmadan yerleştirilmiş ve içerisinde köpek beslenmektedir. Uyarılarımıza rağmen şahıs bu devasa barınağı kaldırmamaktadır. İlk olarak apartman sakinlerinden muhtara bildirenler olduİ sonuç alınamadı. Belediyeye bildirildi oradan da bir sonuç alınamadı. Havaların ısınmasıyla bu bölgeden yayılan pis koku her tarafı sarmaktadır. Pencerelerimizi ahır kokusu sebebiyle açamıyoruz. Gece yoldan yürüyen insanlara, arabalara havlamasından dolayı uyku uyuyamıyoruz. Bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz.""Şuan sökülse kokunun geçmesi aylar sürecek"
Kafesin apartmanın arkasından kaldırılmasını isteyen apartman sakini, "Bu devasa kafes sağlık ocağına ve ilköğretim okuluna 25 metre uzaklıktadır. Çocuklar ve hastalar geçmektedir. Valilik konağına ise 200 metre uzaklıktadır. Bu bölgede bu şekilde bir oluşuma göz yumulması mümkün değildir. Bu barınak şuan sökülse kokunun geçmesi ve çevrenin temizlenmesi aylar sürecek." ifadelerini kullandı.
HABER: C.ÜSTÜNER
banner710
Yorumlar (29)
Hekimbey 1 yıl önce
Aslında böyle seyler çok normal davranış.Bırakın şimdi yönetmeliği muhtarı belediyeyi canlıya sahip çıkıyorsun besliyorsun onun sorumluluğuna ortak oluyorsun bunlar güzel şeyler yabanileşmeyin yok komuyormuş da ahır gibi vs donunuzu koklyn!
Numan 1 yıl önce
Sokaklar Anayasal ve yasal olarak Hayvanların Barınma yerleridir hiç bir makam merci yada kimse onlara dokunamaz
misafir 1 yıl önce
çok güzel bir şey keşke herkes yapabilse yapmadıkları gibi yapanada engel oluyorlar insanlarda vicdan merhamet kalmamış
Böyle bir şey olamaz. 1 yıl önce
Dağ başımı burası köpekleri bizde severiz ama burası bi apartman git Mustakil bi ev bul orada besle köpeği kafese koymuş cahillik.
Halk 1 yıl önce
Ya ne devasa kafes apartman boyunda böyle terbiyesizlik olurmu insanlar Köpek bakmasın sokaklara salsınlar haklısınız insanlık game ower
Vatandaş 1 yıl önce
Herkez hakli
Vatandas 1 yıl önce
Milleti rahatsiz etmesin evine alsin.
Can ' 1 yıl önce
Kalici Konutlarda bahce katlarindan evler genisleme ozelligine sahip :) ben de en ust kattayim.Insaat sektoru canlanirsa catiya kat cikacagim...vatandas bu durumu sikayet etse nolcak? Bld zabita geldi Rize nin guzelliklerini konustular gitti :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
açık