banner615

banner614

banner701

CEDİDİYE MEYDANI'NDA STANTLAR KURULDU

banner619

Yerli Malı Haftası'nda AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından Cedidiye Meydanı'nda "Yerli Üretir Milli Tüketir" etkinliği düzenlendi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe katılan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, "Kadın emeğini ön plana çıkarıp değer katan bir program." dedi.

Düzce 13.12.2019, 16:19 13.12.2019, 16:24
966
CEDİDİYE MEYDANI'NDA STANTLAR KURULDU
banner682

Düzce'de AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından "AK kadınlar yerli üretir, milli ekonomiye destek verir" etkinliği düzenlendi.

Cedidiye Meydanı'nda 55 stant kuran kadınlar, ürettikleri el işi halı kilim, hediyelik eşya, yemek, tatlı gibi ürünleri, vatandaşların beğenisine sundu.

Çeşitli ikramların da sunulduğu etkinlik 2 gün boyunca vatandaşların hizmetinde olacak.

Etkinlik hakkında gazetecilere açıklamada bulunan, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, kadınların emeğinin ekonomiye katkı için hazırlanan bir etkinlik düzenlediklerini belirterek, "Kadın emeğini ön plana çıkarıp değer katan bir program. Kadınlarımızı hem siyasete katılımları hem de iş hayatına katılımları noktasında destekliyoruz. 2002'den bu yana bu konuda ciddi bir fark oluştu. Kadın eli değmeden hiçbir şey olmuyor. " dedi. (AA)

Yorumlar (6)
Yorumcu 10 ay önce
Burada stant acacak kadinlarin turbanli olmasi şart heralde
Yorumcu 10 ay önce
Bijtik akp ninmilliliginden.Milliolan her seyi sat,milli olnayan tum tarim urunlerini disaridan getirt ciftciligi bitirama milliligi kinseye birakma.ne ala memleket.yemezler milli olan her see karsiniz siz
Ersin 10 ay önce
Ak partili olmayanlar yok mu.....
Ayşen 10 ay önce
Bu stantlar akp li olmayanlara verilmiyormu
Eski akpli 10 ay önce
Şu kadini hala istifa ettiremediniz ya..bu ne bicim bi parti haline geldi..
Vatandaş 10 ay önce
Hep kazık kazık satıyorlar
20°
kapalı