banner615

banner614

banner701

ÇİFT PARKLANMANIN ÖNÜNE GEÇİLEMİYOR

banner619

Düzce’nin kanayan yaralarından trafik sorunu kendini hissettirmeye devam ediyor. Bazı vatandaşların dikkatsiz ve umursamaz tavırları nedeniyle yaşanan çift sıra parklanmalar hem yayalara, hem de sürücülere zor anlar yaşatıyor.

Düzce 14.07.2019, 11:29 15.07.2019, 14:29
1897
banner682

Düzce Merkez’e bağlı Camikebir Mahallesi üzerinde yapılan çift parklanma nedeniyle sürücüler ve yayalar zor anlar yaşadı.

Kişi başına düşen araç sayısının oldukça fazla olduğu Düzce’de, emniyet ekiplerinin tüm uyarılarına rağmen kurallara uymayan sürücüler yolu işgal ederek trafik sorununa yol açmaya devam ediyor.‘Tek-Yön’ uygulaması ile rahatlatılması düşünülen Camikebir Mahallesi’nde bulunan Hasan Efendi Sokak’taki trafik yoğunluğu, sürücülerin hatalı ve çift sıra yaptığı parklanma nedeniyle çözülemiyor.Camikebir Mahallesi Hasan Efendi Sokak üzerinde çift parklanma yapan sorumsuz sürücüler trafikte aksamaya neden oldu.

Haber: H.DURNA
Görüntü: A.KAÇAN

Yorumlar (9)
adamın teki 1 yıl önce
Allah aşkına trafik polisi ne iş yapar? Belediye zabıtası ne iş yapar?
eğitim şart 1 yıl önce
kimse hakettiğinden fazlasını yaşamaz. Böyle eğitim seviyesi topluluğa böyle hizmet böyle yaşantı. geçin bunları
Selçuk turan 1 yıl önce
Ben polis olsam 2.ci sıra park eden araçlara ceza yazar çektiririm. İstanbul caddesinde öyle ama trafik polisi hiç ilgilenmiyor. Ben çok ihbar ettim polisler ilgilenmiyor.
DÜZCELİ 1 yıl önce
DÜZCEDE TRAFİK İPTAL OLMUŞ BÜYÜK CAMİNİN ÖNÜNDEN ARAÇLA DEGİL YÜRÜME GİDERKEN VATANDAŞ BİRBİRİNE SÜRTÜYOR
Talihsiz talihli 1 yıl önce
1 belediye her yeri ücretli yapti.
2 yol diye bişey yok pek
Özel 1 yıl önce
Millet me yapsın parkyeri bulamıyorsun plansız kentleşmenin sonucları.
Aa 1 yıl önce
Kanunları uygulayamıyorlar. Herkes torpilli. Ötede porşa ceza kesmiyorsa görevli, bana da kesemez. 153’ü arayınca porşu polis arabası deyip beni kandırdığını sanan görevli aptalın ta kendisidir.
Fatih 1 yıl önce
Olay belli İstanbul caddesini trafiğe açtın madem neden park yaptiriyorsun bazı alanları trafikten uzaklaştır yada tamamen park yasağı getir hem park işinden para kazanayim de hemde trafik sorun de olacak iş değil
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
açık