banner615

banner614

banner701

ÇİNLİ İŞ İNSANLARINI AĞIRLADI

banner619

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ümit Ülgen, Düzce’ye yabancı yatırımcı çekebilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Ülgen son olarak Çin’de metal mutfak eşya sektöründe yer alan bir firmanın yetkililerini ağırladı.

Düzce 21.06.2019, 13:50
1316
ÇİNLİ İŞ İNSANLARINI AĞIRLADI
banner682

Çin’de metal mutfak eşya sektörü üzerine faaliyet gösteren bir firmanın yetkilileri olan Jian ve Shi Jing Zhong, Düzce’deki yatırım olanaklarını yerinde görmek için Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ümit Ülgen ile bir araya geldi.

Ülgen, Düzce’nin yatırım fırsatlarını değerlendirmek, Türkiye ve Çin arasındaki ticari ve kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla ilimize gelen Çinli metal mutfak eşya sektörü firması TTX Group yetkililerini konuk etti.

Ziyarette, Düzce’deki Organize Sanayi Bölgeleri ve burada yapılacak yatırımlar hakkında firma yetkililerine bilgiler veren Ülgen, Düzce’nin artan ihracat rakamları ve yabancı sermayenin yatırımlarından bahsederken, kamusal destekler ve teşvik imkanları ile oda kanalıyla sağlanabilecek diğer olanakları Shi Jing Zhong’a ve Jian’a aktardı.

Haber: S. AYAN

Yorumlar (4)
ümit bey 1 yıl önce
çok müthiş yatırımcı çeker ümit bey
erdem 1 yıl önce
:)) çok güzel hareketler
Fevzi Sağlam 1 yıl önce
HAYIRLISIYLA KURULUR İNŞALLAH.ÇOCUKLARIMIZIN BİR KISMI İŞSİZLİKTEN KURTULMUŞ OLUR.
Başkan 1 yıl önce
Zaten calışan bi ümit bey var diger leri lay lay lom
21°
açık