banner615

banner614

banner701

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

banner619

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde değerlendirme toplantısı yapıldı.

Düzce 17.05.2019, 10:05 17.05.2019, 15:30
857
DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
banner682

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit başkanlığında yapılan toplantıda, 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.
Kent genelinde uygulanan, Başarıya Bir Adım Projesi, değerlendirme sınavları, koçluk sistemi, aile ziyaretleri, Annem Varsa Bende Varım Projesi ve devam eden diğer projeler kapsamındaki etkinlikler değerlendirildi. Toplantı sonrasında ilçe milli eğitim müdürleri, İl Milli Eğitim Strateji Geliştirme Şube Müdürü Ahmet Yakupoğlu eşliğinde, 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri kapsamında TOKİ Mehmet Akit Ersoy İlkokulu binasında yapılan Tasarım Beceri Atölyesi, Resim Atölyesi ve Müzik Atölyelerini ziyaret etti.Atölyeler ve içeriği hakkında bilgi alan ilçe müdürleri, görevli bulundukları ilçelerde Tasarım Beceri Atölyeleri kurulması için çalışma yapacak. 

Haber: H. DURNA


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner710
Yorumlar (7)
vatandaş 1 yıl önce
O müzik sınıfını 1 yıl sonra fotoğrafını görmek istiyorum. Tabi çelik değilse malzemeler!
Asabi 1 yıl önce
Tuvaleti dışarıda olan okullar var. Sene 2019! samimi değilsiniz...
Kazım 1 yıl önce
Ne gerek var milli eğitime ülkenin her yerine yüzlerce imamhatip açın kurankursu açık yada hafızlık kursu açık ölülerimizi kim yıkayacak boşuna maseraf yapmayın zaten öğretmenleriniz hazırlıklı sakallı ve rahibeler gibi örtünmüş ön hazırlıklar tas tamam
adalet yok 1 yıl önce
milli eğitimin bütçesi okullara adaletsiz bir şekilde dağıtılıyor. Kimine ona buna göstermelik olsun diye binlerce lira harcarken kiminde dosya kağıdını bile veliden talep ediyorlar. Fırsat eşitliği nerede? Lafa gelince aynı gemideyiz..
Recai 1 yıl önce
Yetkili sendika müdürleri bir yerleştirsin sonra bakar eğitime
hak 1 yıl önce
Okul ihtiyaçları gidermek için düzce milli eğitimden para ister vermezler. A.Y. şube müdürü gidin benden para istemeyin diye fırça atar sonra da haber kanallarına çıkıp ben onu yaptım ben bunu yaptım. Önce insanlık,samimiyet, ihlas sonra iş düzen adalet...
Kemal kaya 1 yıl önce
Ne vizyonu ne eğitimi 20 yıldır barakada eğitim var Düzce'de Namık Kemal okulu kandirmayin halkı
12°
açık