banner615

banner614

banner701

DÜZCE BELEDİYESİ MASKE ÜRETİMİNE DEVAM EDİYOR

banner619

Düzce’de vatandaşların maske ihtiyacını karşılamak için Düzce Belediyesi, Düzce Valiliği ve bir firmanın destekleri ile Düzce Belediyesi Kültür Merkezi binasının alt katındaki salonda kurulan maske üretim atölyesinde üretilen maskeler, mahalle muhtarlıklarına teslim edilmeye başlandı.

Düzce 01.05.2020, 09:30
1438
DÜZCE BELEDİYESİ MASKE ÜRETİMİNE DEVAM EDİYOR
banner682

Korona virüs salgınına karşı vatandaşların sağlığını korumak için çalışmalarına aralıksız şekilde devam eden Düzce Belediyesi, Belediye Meslek Edindirme Kursları (BELMEK) koordinatörlüğünde kurulan atölye de dikiş bilen belediye personelleri, BELMEK yetkilileri, eğitmenleri ve gönüllü vatandaşların desteği ile günde 10 bin maske üretiyor. Hafta sonları dahil gece- gündüz üretime davam eden Düzce Belediyesi personelleri, vatandaşların sağlığı için yoğun bir mesai temposu içerisinde çalışıyor.  

 

Pazar yerleri, marketler ve toplu ulaşım araçları gibi sosyal mesafenin korunmasının zor olduğu yerlerde maske zorunluluğunun getirilmesinin ardından harekete geçen Düzce Belediyesi, ürettiği maskeleri vatandaşlara dağıtılmak üzere mahalle muhtarlıklarına teslim etti. Vatandaşların maske ihtiyacını karşılamak için muhtarlıklarla maske teslimatının devam edeceği bildirildi. 

 

Maske dağıtım çalışmalarına katılan Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, “Düzce’de vatandaşların sağlığı her şeyden önemlidir, üretime başladığımız maskeleri Belediye personellerimiz ile birlikte mahalle muhtarlıklarına teslim ettik. Vatandaşlarımız maskelerini muhtarlıklara gelip alabilirler. Ayrıca uğradığımız mahallelerde vatandaşlarımıza da maskelerimizi dağıttık” diye konuştu.

banner710
Yorumlar (11)
Kalici 1 ay önce
Oy zamanı geliyosunuz bir maske vermediniz
Kalici 1 ay önce
Kalıcı konutla duzce arasında kalan mahalle ile köylere maskeyi kim verecek maskebolmadan otobüse nasıl binecez arkadaş it zamanı geliyosunuz
Belediye 1 ay önce
Bir kutu maskeyi belediyeden 4 kişi mi vermeye gitti Basını da yanlarına almayı unutmamışlar Yazık günah yaa
Vatandaş 1 ay önce
Tamam iyi güzel bu mahallede yaşayanlar insanda köylerde yaşayanlar insan değilmi hep mahalle muhtarlarına yapılan yardımları görüyoruz birazda köylere yardım yapılsa olmaz mı
Dzc 1 ay önce
Bu firma kimmiş Allah razı olsun çalışan ve destek olan o firmadan
Madur 1 ay önce
Ancamı uyandılar baştan beri bu maske polimiğini böyle çözeceklerdi
vatandaş 1 ay önce
akçakoca kaynaşlı 2ay önce dağıttı siz ancamı başladınız vaybee
Hasan 1 ay önce
İmamlar dağıtsa olmazmıydı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
hafif yağmur