banner614

banner701

DÜZCE BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI…

banner619

Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında Arife Günü’nden başlayıp Ramazan Bayramı boyunca sürecek olan sokağa çıkma yasağı nedeniyle, sokak hayvanları için Düzce Belediyesi harekete geçti. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, belediye olarak belirli noktalara kuru mama koyarak, sokak hayvanlarını beslediklerini söyledi.

Düzce 23.05.2020, 13:40 25.05.2020, 11:25
730
DÜZCE BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI…
banner682

Tüm Dünyada devam eden Yeni Tip Covid – 19 Salgını tehdidi nedeniyle Türkiye’de Arife Günü ve Ramazan Bayramı süresince uygulanacak olan 4 günlük sokağa çıkma yasağı, özellikle sokak köpeklerini açlıkla karşı karşıya bıraktı. Bu nedenle harekete geçen Düzce Belediyesi, belirli noktalara kuru mama ve su koyarak, sokak köpeklerini besleme kararı aldı.

“Vatandaşlarımızın İçi Rahat Olsun, Can Dostlarımız Düzce Belediyesine Emanet…”

Konu ile ilgili Öncü Haber’e açıklamalarda bulunan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, “Sokağa çıkma yasağı boyunca, sokak köpeklerini besleme kararı aldık. Belirli noktalara kuru mama takviyesi yaparak, can dostumuz sokak köpeklerini besleyeceğiz. Bu konuda ilgili personelimize gerekli talimatları verdik. Vatandaşlarımızın içi rahat olsun, sokak köpekleri Düzce Belediyesine emanet.” diye konuştu.

Öte yandan, Düzce Belediyesi’nin almış olduğu bu kararı, hayvansever vatandaşlar memnuniyetle karşıladı.

banner710
Yorumlar (7)
Hakan 2 hafta önce
Yalan Gòstermelik
Düzce belediyesi hiç bir şey yapmıyor
Talip 2 hafta önce
Lütfen küçük sanayi ve memur-sen ara sokaklar unutmayalım
Hamdi Gök 2 hafta önce
Çok teşekkürler başkanıma,iyiki varsınız.Yolunuz açık olsun
ufuk polat 2 hafta önce
Belediye başkan yardımcısının yaptığı açıklamaya bak, kuru mama koyuyormuş.. çok komik.. başkan sen hiç Düzce sokaklarına çıkıyormusun.. geçen gece yunus polisler üzerlerine gelen köpek sürüsünden kurtula bilmek için ne siren çalmadığı kaldı ne motorlarının devirlerini artırmadığı kaldı.. kuru mamayı biz getiririz sen barınak yap doktorcum barınaaaaaaaakkkkk.. yapta Belediye başkan yardımcısı ünvanın yerini bulsun yoksa bu açıklama çok komik.. İNSANLAR KORKUUUUYOR DÜZCEDE SOKAĞA ÇIKMAYA bence polisler bile…
Dağıstanli 2 hafta önce
Bu hayvanlar mâlum iki ayaklilardan , tehlikeli değil , sadece kaçan ı kovaliyorlar. .!
Düzceli 2 hafta önce
Hayvanseverlere yaranmaya çalışan öncü tv :)
İlknur Yeşil 2 hafta önce
Çok güzel bi düsünce varolun....
19°
kapalı