banner615

banner614

banner701

DÜZCE BELEDİYESİ TEDBİRLERE DEVAM EDİYOR

banner619

Korona Virüs Pandemisi ile mücadele kapsamında Düzce Belediyesi şehrin belli noktalarına el dezenfektan kutuları yerleştirdi.

Düzce 10.04.2020, 12:59
1408
DÜZCE BELEDİYESİ TEDBİRLERE DEVAM EDİYOR
banner682

Korona Virüs ile mücadele konusunda Düzce’de bir dizi önlemler alındı. Alınan önlemler çerçevesinde vatandaşların en yoğun olduğu noktalar İl Umumi Hıfzıssıhha meclisince kısmi olarak kapatıldı.

Kapatılan noktaların bulunduğu bölgelerde Düzce Belediyesi’de vatandaşların dezenfektan konusunda bilinçli olmaları hususunda el dezenfektan kutuları yerleştirildi.

İstanbul Caddesi, Gaziantep Caddesi ve Spor sokakta belirlenen noktalara vatandaşların kullanması amaçlı el dezenfektan kutuları yerleştirildi. 

banner710
Yorumlar (3)
Düzceli biri 2 ay önce
Kimse kusura bakmasın Düzce Belediyesi bu süreçte sınıfta kaldı sadece ana arterler yıkanıyor ara sokaklara hiçbir yıkama aracı girmiyor düzce belediyesi maalesef diğer il belediyelerine göre geride kaldı reklam yapamıyorlar ilçe belediyeleri bile koskoca eski bakanlı düzce belediyesinin önüne geçti. Herşeyi kamuoyu görüyor 4 sene sonra yerel yönetimler seçiminde görücez.
Düzceli 2 ay önce
Bahçeşehirde belirli noktalara koyabilirsiniz çarşıda göstermelik işler yapmayın hep aynı hep aynı ayıptır yaptığınız Düzce merkezle ibaret değildir bunu öğrenin.
Zuhal topuz Yesiltepe mah 2 ay önce
Ne olur birazda buralarla ilgilenseniz Insanlar cahil laf soz anlamiyor coluk cocuga yazik olacak lutfen ara sirada buraya biraz ugrayin
16°
hafif yağmur