banner615

banner614

banner701

DÜZCE'DE SIKI DENETİM

banner619

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından şehir merkezinde faaliyet gösteren oto kiralama ve otopark şirketlerine yönelik denetim düzenlendi.

Düzce 06.02.2020, 13:50 07.02.2020, 14:49
2304
banner682
Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri işyeri çalıştırma ruhsatları ve ilgili evraklara ilişkin denetim çalışmalarına devam ediyor.Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde faaliyet gösteren oto kiralama ve otopark şirketlerine denetim düzenledi. Farklı sektörlerde iş yapan esnaflara evrak denetimi yapan ekipler bu hafta da özel oto kiralama ve otopark işletmelerini inceledi.İşyeri sahipleri ile ruhsat ve gerekli evrakları inceleyen zabıta ekipleri evrakları tam olan esnaflara teşekkür ederken eksiği bulunan işyeri sahiplerine uyarıda bulunarak evrakların tamamlanmaması halinde cezai yaptırım uygulanacağını hatırlattı. Zabıta Müdürlüğünden konu ile ilgili yapılan açıklamada düzenlenen denetim planı çerçevesinde işletmelerde denetim çalışmalarının düzenli olarak devam edeceği aktarıldı.


 
Yorumlar (4)
sigara yasaklansız 8 ay önce
Bende sigara denetimi yapılıyor diye sevinmiştim. Atm lerde, otobüs duraklarında ve ana caddelerde sigara içmek yasaklanmalıdır. Saygısızların pis sigara dumanını çekmek zorunda değiliz.
CAN.D 8 ay önce
kimse sormuyo DÜZCEDE NEDEN ARABA KIRALARI COK PAHALI DIYE ISTANBULDAN KIRALIYORUM AYNI ARABA ISTANBUL DA 120 TL DÜZCEDE ÜNLÜK 300 VE 350 TL GÜNLÜK DÜZCEDEN BIRAK ARABA KIRALAMAYI PANTOLON ALMAM GIDERIM ISTANBULDAN ALIRIM 2 TANE PANTOLON DÜZCEDEN 1 TANE ALIRSION O PARAYLA
CAN.D 8 ay önce
DÜZCEDE ARABA KIRALARI NEDEN ASIRI PAHALI HE AVRUPADAN GELIYORUM ISTANBULDAN ARABA KIRALIYORUM NEDEN DERSENIZ DÜZCE OLMUS TAM KAZIK YER BENDE ISTANBULDAN KIRALIYORUM GÜNLÜK 120 TL RENO MEGAN MODEL 2019
Kafası karışık 8 ay önce
Yol kenarlarında park parası toplayan Belediyenin otoparkçılarını denetlediler mi acaba. Yol kenarına nasıl İşyeri ruhsatı veriliyor bide açıklama yaparlarsa aydınlanmış oluruz.
26°
parçalı az bulutlu