banner615

banner614

banner701

DÜZCE'DE YER Mİ YOK?

banner619

Oğluna kız isterken Düzce protokolüne yalvarıp İstanbul'a götüren Düzce'nin telefoncu TSO Başkanı Tuncay Şahin, iş düğün yapmaya gelince sanki Düzce'de yer kalmamış gibi Bolu Hilton'u yer olarak seçti. Bu cumartesi oğluna Bolu'da düğün yapacak olan Şahin, parayı Düzceli'ye değil Hilton otellerinin varisi Paris Hilton'a kazandıracak.

Düzce 19.06.2019, 15:42 19.06.2019, 20:26
14866
banner682

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Telefoncu Tuncay Şahin oğlunu evlendiriyor. Tuncay-Nilgün Şahin çiftinin oğlu Ömer, Canan-İsmail Kurt çiftinin kızı Damla ile hayatını birleştiriyor.

22 Haziran Cumartesi akşamı saat 19:00'da başlayacak düğün ise Düzce'de bir tane bile düğün salonu kalmamış gibi Bolu'da yapılacak. Parisli Hilton ailesinin sahibi olduğu oteller zincirinin Bolu şubesi olan Hampton By Hilton'da yapılacak düğün akıllara "Kız isterken Düzce protokolünü yanında isteyen Şahin Düzce'de yer mi bulamadı?" sorusunu getirdi.

Bilindiği gibi oğlunun düğününü esnaflık ve TSO başkanlığı yaptığı memleketi Düzce'de değil komşu il Bolu'da yapacak olan Şahin, kız isteme merasimi için Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Düzce milletvekillerini yanına alıp İstanbul'un yolunu tutmuştu. Dünürünün evinde Düzce protokolüne kız isteten Şahin, iş düğün yapmaya gelince sanki Düzce'de yer kalmamış gibi Bolu Hilton'u seçti.

Terminal karşısında bulunan Bolu Hilton'da bu cumartesi gerçekleşecek düğüne TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, birlik üyeleri, TSO başkanlarının yanı sıra Düzce iş dünyasının ve protokolün katılması bekleniyor. Telefonculuk yapan Şahin, TSO başkanlığı ile sanki sınıf atlamış gibi konuklarını Bolu'ya getirtecek.

Telefoncu Başkan Şahin'in Düzce'de gerek Ticaret ve Sanayi Odası'na gerekse esnaf odasına kayıtlı yüzlerce düğün ve organizasyon yapılabilecek hizmet erbabı varken, Bolu'nun seçilmesi ezik ve ezgin düşüncenin açığa çıkması olarak yorumlandı. Hasbel kader geldiği TSO başkanlığını aile ilişkileri başta olmak üzere manevi egolarını tatmin eden telefoncu başkan dostlarına vefasızlık yaptı. Düzce'yi dedikodu ve tezviratlarla en iyi paylaştığı Doğa Koleji Sahibi Önder Tonyalı'nın eğitim yerleşkesinde ünlü Avukat Ali Dilber düğününü yaparken, telefoncu Başkan bu vefayı göstermeyerek, kendisini TSO başkanlığına taşıyan Tonyalı'ya vefa göstermedi.

Düzce'ye 20 yıldır 'Siyaset ilim işi film işidir' diyen eski Milletvekili Fevai Arslan'ın kulisleri ile Ticaret Odası Başkanı olan Şahin, "aslanın çizdiği yolda ilerliyor" yorumlarına yol açtı.

Öte yandan Tuncay Şahin geçtiğimiz günlerde Topuk Yaylası'nda gerçekleşen TSO Bölge Toplantısı'nda odanın imkanlarıyla iş ile aile hayatını birbirine karıştırıp yaptırdığı mangal partisi de tepkilere neden olmuştu.

HABER-YORUM: SADULLAH ÜNSAL

banner710
Yorumlar (71)
Barişasan 1 yıl önce
Birilerinin hiç hoşuna gitmemiş iyi şişirmiş belliki habere bak ya
Tso uyesi 1 yıl önce
Oğlu zengin aileye kapak atinca, beyimiz duzceyi yani özünü kendine yakistirmadigi icin boluda yapiyor. Bu Arada keramet boluda degil. Ilk dugun istanbulda hiltonda yapildigi icin dunurden asagi kalmamak icin HILTON.
Başkan 1 yıl önce
Sado kalemine saglık kardeşim kimse tuncayın dügünü nerde yaptıgıyla ilgilenmezdi başkan olmasaydıolmasaydı
kadir 1 yıl önce
doğru haber . Düzce nin ekmeğini ye parayı boluya ver
Güldürmeyin 1 yıl önce
Bu adamın salona vereceği 100 200 bin tl en fazla türkiyede neler neler hangi paralar nereye gidiyor böyle küçük şeyleri dert etmeyin halkın bilmediği devletin borcu nasıl oldu onu açıklayın
yuhahaaaa 1 yıl önce
helal olsun telefoncu başgaan , yakışır :))
VATANDAŞ 1 yıl önce
TSO ya başkan seçimi yanlış başlamış bikere sanayici birini başa getirmek yerine rant peşinde koşanlar yer alıyor. sanayicinin işinden sanayici anlar esnaf değil, üretim tesisleri azalmasın. personel istihdamı çoğalsın
Can . D 1 yıl önce
ALAH AKIL FIKIR VERSIN BÖYLE INSANLARA ÖRF ADETLERIMIZI UNUTANLAR VAR GÜZELIM DÜZCEDE GÜZEL DÜGÜN SALONLARI VAR DEMEKKI DÜZCEYI BEGENMEDI YAZIK
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık