banner615

banner614

banner701

DÜZCE İL HIFZISSIHHA MECLİSİ BUGÜN TOPLANIYOR

banner619

Düzce İl Pandemi Kurulu ve İl Hıfzıssıhha Kurulu, bugün Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı Başkanlığında toplanıyor. Toplantıda, Koronavirüs Salgını tedbirleri kapsamında giriş – çıkış kısıtlaması getirilen Yığılca İlçesi ile ilgili kararlar alınması bekliyor.

Düzce 31.05.2020, 14:10
4555
DÜZCE İL HIFZISSIHHA MECLİSİ BUGÜN TOPLANIYOR
banner682

Türkiye yarından itibaren normalleşme sürecine giriyor. Koronavirüs Salgının da Türkiye’de vaka sayısının her geçen gün düşmesi yüzleri güldürürken, normalleşme takvimi ise heyecanla bekleniyor.

1 Haziran tarihinden (Yarın) itibaren kademeli olarak normalleşme sürecine girilecek. Normalleşme sürecinde, Yeni Tip Covid – Salgını kapsamında kapatılan işyerleri alınacak tedbirlerle birlikte yeniden hizmete açılacak.

Normalleşme süreci öncesinde, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı Başkanlığında toplanacak olan İl Pandemi Kurulu ve İl Hıfzıssıhha Kurulu’nda normalleşme sürecinde alınacak önlemler ve Yığılca ilçesine getirilen giriş – çıkış kısıtlamasının masaya yatırılması bekleniyor.

Toplantıdan olumlu sonucun çıkması durumunda, Yığılca İlçesine getirilen giriş – çıkış kısıtlaması, alınacak tedbirler ışığında yeniden açılacak.

Yorumlar (4)
ZekiCakaloglu 4 ay önce
AZİZ NESİN İ OKUDUGUMDA13-14 yaşlarında idim. Bize bişe olmaz diyen öküz kafa aha da tam da bu kafa. İncenik oğul incenik. Yani çaresi ha bu toplum mu olacaktır KORONA virüsünün. Hiç olmazsanız sağlık çalışanları bı dusunun.
Alihattin 4 ay önce
Düzcemizde uyarılara kulak asmıyan vatandaşlar ve bu vatandaşlara göz yuman görevliler her kimse onlarda boş.vermişler.ben marttan beri düzcrye en yakın mahalle olduğum halde düzcenin sokaklarını unuttum .benim gibi herkes yapsın uymayanların mebali valiliktir görevlilerdir ben sokağa çıksam inanınli peşimde 50 tana polis ve hepside cexa yazar.ceza yazıp bırakıyorlar.eve hönderin.vatandaşa söz geçiremiyorlar vaka sayısı 335 de 535 de olur.böyle olmayada devam edilsin olan iyi niyetli 65 yaç üstü kişilerr oluyor kolay gelsin.
Vatandaş 4 ay önce
Toplansa ne olacak, bir karar alınıyorsa, uygulama olup, olmadığı kontrol edilir, denetim yok, ceza yok,
Mehmet 4 ay önce
Vali bey siyasi iktidarin oyunlarına âlet olmayin uğraşmayın yigilcayla halkin sabri kalmadi ne tarla ekebildik ne bahçe işleri yapabildik ne yiyecez kışın biz bütün yigilcaya bakabileceksiniz hapsenin bizi bravo
22°
kapalı