banner615

banner614

banner746

DÜZCE İL TEMSİLCİSİ MARADİT OLDU

banner751

KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, Ankara ve İstanbul dışındaki 79 vilayete atanan temsilcilerin isimlerini açıklandı. Düzce İl Temsilcisi ise Burası Düzce Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Melih Maradit oldu. Genel Başkan Dim, “Tüm değerli temsilcilerimize KGK ailesine katıldıkları için teşekkür ederim” dedi.

Düzce 21.12.2019, 12:22
383
DÜZCE İL TEMSİLCİSİ MARADİT OLDU
banner747

Geçtiğimiz aylarda kuruluşunu tamamlayan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da onaylandıktan sonra faaliyetlerine başlayan KÜRESEL Gazeteciler Konseyi (KGK) Yönetim Kurulu, ilk kez Ankara Çankaya’daki genel merkez binasında gerçekleşen Aralık ayı olağan toplantısında önemli kararlar aldı.
Gerçekleştirilen toplantıda; Ankara ve İstanbul dışındaki 79 vilayete  atanan temsilcilerin isimleri açıklandı. Düzce İl Temsilcisi ise Burası Düzce Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Melih Maradit oldu.

Genel Başkan Mehmet Ali Dim başkanlığında yapılan toplantıya, Genel Başkan Vekili Osman Altınışık, Genel Başkan Yardımcıları Bülent Aydemir, Veli Altınkaya ve Elşad Eyvazlı ile Genel Sekreter Kahraman Halisçelik, Genel Sekreter Yardımcısı Aynur Tattersall ve Genel Mali Sekreter Lütfü Karakaş, Genel Mali Sekreter Yardımcısı Mehmet Çetinkaya ile Yaygın Medya Meclisi Başkanı Salih Zeki Sarıdanişmet ve Yerel Medya Meclisi Başkanı Yusuf Ziya Çakır katıldılar. Genel Başkan Dim’in açılış konuşması sonrasında yönetim kurulu üyeleri de kendi sorumluluk alanlarına giren konularda bilgi verdiler.
DİM’DEN TEŞEKKÜR
 Yaklaşık 2 saat süren toplantıda konseyin çalışmaları hakkında bilgi veren Genel Başkan Dim, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kuruluş onayından sonra iki ay gibi kısa bir sürede restorasyonu tamamlanarak hizmete açılan genel merkez binasına emek ve destek verenlere teşekkür etti. Dim şunları söyledi: “Sektörümüze ve ülkemize hizmet etmek için çıktığımız bu yolda bize her daim destek olan ve bize yüklediği misyonla ülkemiz ve milletimiz adına birer nefer olmamızı sağlayan Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na minnettarız. Konseyimiz yurtiçi ve yurtdışında misyonuna uygun olan çalışmalarını büyük bir özveri ve heyecanla sürdürmektedir. 2020 yılında da en az 3 yurtdışı ve en az 3 de yurtiçi etkinlik planlıyoruz.

Yorumlar (0)
29°
açık