banner615

banner614

banner701

DÜZCE’DE DOĞUP DÜNYAYA AÇILAN MARKA: ALG CONSTRUCTIONS

banner619

Sadece Düzce’de değil Türkiye’de hayata geçirdiği modern projelerle adından söz ettiren Alg Constructions Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, Düzce’nin Mega Yaşam Karma Projesi başta olmak üzere devam eden diğer projeler ile ilgili Düzce kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla 9 Eylül’de basın kuruluşları ile bir araya gelecek.

Düzce 07.09.2020, 12:59 07.09.2020, 13:27
3701
DÜZCE’DE DOĞUP DÜNYAYA AÇILAN MARKA: ALG CONSTRUCTIONS
banner682

Düzce’nin inşaat sektöründe dünyaya açılan parlayan yıldızı ALG Constructions firması, Düzce’deki proje ve yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Hayata geçirdiği ve devam eden eşsiz mimarideki projeleri ile ünü yurtdışına kadar çıkan yayılan ALG Constructions, Düzce’nin Mega Yaşam Karma Projesi ile dikkatleri yine üzerine çekmeyi başardı.

Alg Constructions Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, Düzce’nin Mega Yaşam Karma Projesi ve devam eden diğer projeleri hakkında kamuoyuna bilgi sunmak için Düzce’deki basın kuruluşları ile bir toplantı düzenleyecek.

9 Eylül Çarşamba Günü Hacıdayı Sofrası’nda düzenlenecek programa Düzce’deki tüm basın kuruluşları davet edilirken Alg Constructions Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün Düzce’nin Mega Yaşam Karma Projesi ve devam eden diğer projeler hakkında bilgilendirme yapacak.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (4)
Ahmet 2 hafta önce
Dünyaya açılan kapının önündeki yol da köy yolu gibi nasıl bir bağlantı varsa
düzceli 2 hafta önce
onun içinmi DÜZCE SPORA başkanlık döneminde temlik koydurdu kime bir faydası olmuş acabaa
Yusuf 2 hafta önce
Adam dükkan satmak için müşteri arıyor.tanıtım hikaye
Osman 2 hafta önce
Düzce bitti biraz da dünyayı kemirsinler. Düzcespor'a otobüs alın otobüs!
16°
parçalı bulutlu