banner614

banner701

“DÜZCE’DE İLK DEFA BÖYLE BİR HAYVAN GÖRÜYORUM”

banner619

Düzce’de bir akarsuda su kertenkelesi gören Düzceli vatandaş şaşkınlığını gizleyemedi. Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattına gönderilen görüntüde Düzce’de bir çok dereye gittiğini fakat daha önce böyle bir hayvanla karşılaşmadığını belirten vatandaş, “Düzce’de ilk defa böyle bir hayvan görüyorum ve ismini bilmiyorum” diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

Düzce 03.05.2020, 13:30 03.05.2020, 13:29
9027
banner682

Düzce’de bir akarsuda su kertenkelesi gören Düzceli vatandaş şaşkınlığını gizleyemedi. Düzce’de bir çok dereye gittiğini fakat daha önce böyle bir hayvanla karşılaşmadığını  belirten vatandaş, çektiği görüntüleri Öncü Haber WhatsApp İhbar hattına gönderdi.

 Öncü Haber WhatsApp İhbar hattına gönderdi görüntüde şaşkınlığını dile getiren vatandaş “Düzce’de bir derede dikkatimi çeken bir hayvan var. İlk defa böyle bir hayvan gördüm. Yıllardır derelere balık tutmaya giderim ama böyle bir hayvan hiç görmedim. İsmi cismi nedir hiç bilmiyorum. Timsah gibi kertenkele gibi ama ne olduğunu bilmiyorum.  Timsah yavrusu desem değil kertenkele desem kertenkele suya giriyor mu bilmiyorum. Düzce’de ilk defa gördüm belki başka yerlerde çok vardır” diye konuştu.

banner710
Yorumlar (35)
deniz 1 ay önce
bir de hayvana bir eşya gibi davranıp kovaya konmasaymış iyiymiş
Düzceli 1 ay önce
Kertenkele mutasyona uğramış
1 ay önce
Kartepe mutasyona uğramış
OSMANLI hayranı 1 ay önce
Semender bu
Erhan 1 ay önce
Nesli tükenmekte olan bir tür, Düzce üniversitesine bunu bildirmek lazım. https://youtu.be/GhIFJDBcNgc
Nurettin 1 ay önce
Gel bizim kurugole gostereyim
Egaai 1 ay önce
Benim havuzda 6 adet yakaladım
mustafa er 1 ay önce
Allah aşkına sen hiç derelere inmedinmi inmedinmi yıllardır var bu canlı çiftleşme döneminde erkek semenderler böyle olur bu canlının adıda SEMENDER dir haber yaptığın şeye bak sanki ufo gören masum köylü gibi başlık atmışsın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
parçalı az bulutlu