banner615

banner614

banner701

EKİP ARABASIYLA EVİNE KADAR BIRAKTILAR

banner619

Düzce’de oğluna gitmek için dışarı çıkan 85 yaşındaki yaşlı kadın, evine dönemeyince uygulama yapan polis ekiplerinden gözyaşları içinde yardım istedi. Polis ekipleri yaşlı kadını evine kadar ekip arabasıyla bıraktılar.

Düzce 24.05.2020, 13:57 24.05.2020, 16:44
2430
EKİP ARABASIYLA EVİNE KADAR BIRAKTILAR
banner682

 Düzce’de  oğluna gitmek için dışarı çıkan 85 yaşındaki yaşlı kadın, evine dönemeyince uygulama yapan polis ekiplerinden gözyaşları içinde yardım istedi. Polis ekipleri yaşlı kadını evine kadar ekip arabasıyla bıraktılar.

Polislerin yanına giderek, polis ekipleriyle bayramlaşan yaşlı kadın 44 yaşındaki engelli oğlunu ziyarete gittiğini ancak daha sonra evine gitmekte zorlandığını gözyaşları arasında anlattı.

Bunun üzerine polis ekipleri önce sokağa çıkma kısıtlaması olduğunu yaşlı kadına hatırlatarak uyarı yaptılar. Ardından yaşlı kadın, evine gitmekte zorlandığını belirterek polis ekiplerinden yardım isteyince trafik ekibi yaşlı kadını polis aracına bindirerek, evine kadar bıraktı. 

 

Görüntü alan gazetecilere de “Beni çekmeyin utanıyorum” diyerek polis arabasına giden yaşlı kadın ardından polisler tarafından evine bırakıldı.

Yorumlar (2)
Erdoğan ASLAN 4 ay önce
Sizede bu yakışır güzel insanlar gurur duydum Allah bütün kötülüklerden sizleri korusun.
Vatandaş 4 ay önce
İyi yapmişlar polis bizim baş tacımız zaten farklı davranmazdı olmadı gerekeni yapmiş haber olacak bi konu değil bence polis asker bizim için var Allah zeval vermesin hiç birine ..
16°
parçalı bulutlu