banner615

banner614

banner746

EMEKTARLAR DA UNUTULMADI

banner751

Yıldız Dizel Otomotiv sahibi İbrahim Özdemir, çalışanlarına evinin bahçesinde iftar verdi. Eski çalışanların da sofradaki yerini aldığı iftar davetinde, bol bol sohbet edilip hasret giderildi.

Düzce 28.05.2019, 13:00 29.05.2019, 17:02
5845
banner747

Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularının daha yoğun yaşandığı 11 ayın sultanı Ramazan’ın sonlarına gelinirken, firmalar çalışanlarını iftar programlarında buluşturmaya devam ediyor. Düzce’nin tanınmış firmalarından Yıldız Dizel Otomotiv de bu mübarek ayda çalışanları için iftar verdi.  Yıldız Dizel Otomotiv Firması sahibi İbrahim Özdemir tarafından Fatih Mahallesi’ndeki evinin bahçesinde verilen iftara mevcut çalışanların yanı sıra eski çalışanlar da davet edildi.

Yıllarca aynı firmada ter döken emektar çalışanlar hem yeni çalışanlarla tanıştı hem de bol bol sohbet etti. Ezanın okunması ile birlikte dualar eşliğinde oruçlarını açan personel, ikram edilen birbirinden leziz ev yapımı yemeklerden yedi.İftar yemeği ile ilgili konuşan Yıldız Dizel Otomotiv Firma Müdürü Hasan Hüseyin Özdemir iftar programında eski ve yeni personellerle bir araya geldiklerini belirterek şöyle konuştu:

“Eski ve yeni personelimizle birlikte iftar yapıyoruz. Burada bulunan arkadaşlarımızın çoğu eski personelimiz ve beraber çalıştığımız arkadaşlarımız. Yeri geldiğinde ekip arkadaşımız dediğimiz arkadaşlarımız.  Bir kısmı da şu an ki mevcut personelimiz. Bugün (dün) hizmetlerini ben yapıyorum. Bugüne kadar ben istedim onlar yaptı bugün (dün) onlar istiyor ben yapıyorum.”Haber: C.ÜSTÜNER
Görüntü: T.AKARSU


Yorumlar (11)
hakan 1 yıl önce
ifrat verip reklamını yapanı mı ayıplarsın buun haber yapana mı kızarsın. üzülüyorum
kerem 1 yıl önce
Ayıp olmuş. Bunları ben doyuruyorum mu demek bu
Engin Özdemir 1 yıl önce
Allah kabul etsin amcaoğlu İşte patron budur
evet işte bu 1 yıl önce
işte haberci dediğin böyle reklam yapar. kaç para aldınız reklam için
Adore81 1 yıl önce
Okuduğum en güzel haber bu.
mlk 1 yıl önce
Medyayı çağırmasından belli samimiyeti
hasan çalışkanoğlu 1 yıl önce
yürekten tebrik ediyorum ALLAH kabul etsin yıldız ailesine saygılarımla IRMAK ECZANESİ halk ve ilişkiler md vk
Çalışan 1 yıl önce
Bu zamanda böyle insanları bulmak zor millet burnundan kol aldırmıyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
açık