banner615

banner614

banner701

“EMİN ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ”

banner619

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de coşku ile kutlandı. Anıtpark Meydanında düzenlenen tören Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu’nun halkı selamlaması ile başladı. Tören de Düzce Valisi Zülkif Dağlı günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.

Düzce 29.10.2019, 12:29 29.10.2019, 20:41
1213
banner682

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Düzce’de coşku ile kutlandı. Kutlamalar, saat 09.30’da tebrik töreni ile başladı. Düzce Valiliği makamında cumhuriyetin 96. yıldönümü nedeniyle tebrikler Vali Dr. Zülkif Dağlı tarafından kabul edildi.Düzce Anıtpark Meydanında devam eden törene Düzce Valisi Zülkif Dağlı, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ve diğer protokol üyeleri katıldı.
 


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından başlayan törende Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı konuşma yaptı. Yaptığı konuşmasında Cumhuriyetin 96. Yılını kutlayarak şunları söyledi: “600 yıllık bir cihan devletinin üzerinde yükselen bu genç Cumhuriyeti Gazi Mustafa Kemal’in de ifade ettiği gibi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma mücadelesini ilk günkü şevkle, heyecanla ve azimle sürdürüyoruz. Bugünde 2023 vizyonuna odaklanarak yeni ve daha büyük başarılar için kendimizi hazırlamalıyız. Anadolu’da ki bin yıllık varlığımızı ülkemizi dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri haline getirerek ebedileştirme hedefinden asla taviz vermeyeceğiz. Devletin tüm kurumlarıyla milletimiz ile beraber emin adımlarla ilerleyeceğiz. Biliyoruz ki siz halkımızın bu yoldaki azim ve kararlılığı en büyük teminatımızdır. Bu duygular ile Cumhuriyetimizin 96. Gurur yılını kutlayarak başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve aziz silah arkadaşları olmak üzere bu vatan için canlarını veren şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnet ile anıyorum. Tüm Türkiye’nin Cumhuriyet bayramını kutluyorum.”


 

Törende Arsal Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış oldukları “Cumhuriyeti Biz Böyle Kazandık” ve “Yanındayız Mehmedim” gösterileri izleyenler ve protokol üyeleri tarafından büyük beğeni topladı. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan Düzce Jimnastik ve Düzce Güreş ekiplerinin yapmış olduğu gösteriler izleyiciler tarafından yoğun ilgi gördü.
 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları mehteran takımı ve tören geçişinin ardından son buldu.

banner710
Yorumlar (16)
hamidiyeli 9 ay önce
farkındamısınız iktidar partisi cumhuriyeti kutlamaya başladı artık ....
DÜZCELİ 9 ay önce
DÜZCELİLER SEZİ AFFETMEZ FARUK ABİ AYŞE ABLA VE FAHRİ ABİ.HABERİNİZ OLSUN.....!
Aa 9 ay önce
Vali liderliğindeki bu törende, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü nerede?
Hasan 9 ay önce
Bayram daha coşkulu kutlanmalı şehir stadında olabilir. Vekiller Ankara’da sanırım Düzce cepte sorun yok ... şovmen vekile bırakılıyor ortalık
Adore81 9 ay önce
Bi düşün çocukların gençlerin yakasından Allahaşkına siz gösteri yapun onlar bayram etsin ne bu ya sanki bayram okullara.ayrıca alışılmış standar hitap gelişmedi gitti ya bi değişim getirin bayram böylemi olur hep resmii ağızlar.
Yerli 9 ay önce
Faruk özlü ve milletvekilleri 29 ekim gibi önemli bir günde nerede olduklarını aciklamalidirlar. Aksi takdirde halk nezdinde cumhuriyet antipatisi bulunduğu kanısı ortaya çıkacaktır
Aa 9 ay önce
Rapor almışlardır. Lisede olur ya hani.
Sakaryalı T@T@ng@ 9 ay önce
Bakın Düzceliler 2 senedir burdayım bu ilin Tek Vekili varsa O da Ümit Yılmazdır objektif tarafsız bir gözle söylüyorum Diğerlerini yolda görsem tanımam
emre 9 ay önce
Belediye başkanı Faruk Özlü 29 Ekim kutlamalarında neden yoktu? Bir belediye başkanının, ülkenin en önemli resmi bayramının kutlama töreninde olmaması çok manidar!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık