banner615

banner614

banner701

EVİNE ŞEKER VE ÇİKOLATA GETİRDİLER…

banner619

Düzce’de sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle bayramı evde kutlamak zorunda kalan Nisa Nur isimli kız çocuğu, video çekerek Türk Kızılayı Düzce Şubesi’nden şeker istedi. Küçük kızın bu isteğini geri çevirmeyen Kızılay Düzce Şubesi ekipleri, 4 yaşındaki Nisa Nur Duysak’ın evine giderek, şeker ve çikolatadan oluşan hediye paketi verdi.  

Düzce 26.05.2020, 18:00
1894
EVİNE ŞEKER VE ÇİKOLATA GETİRDİLER…
banner682

Koronavirüs tedbirleri kapsamında, Arife Gününden başlayarak Ramazan Bayramı boyunca 4 günlük sokağa çıkma yasağı nedeniyle, bu Ramazan Bayramı buruk kutlandı. Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle çocuklar bu bayramda sokağa çıkamayarak, büyüklerin ellerini öpemedi ve bayram şekeri toplayamadı.

Bahçeşehir’de (Kalıcı Konutlar Bölgesi) ikamet eden ve evinden dışarı çıkamayan 4 yaşındaki Nisa Nur Duysak da ailesinin kaydettiği video ile Kızılay’dan şeker istedi. Videoda minik Nisa Nur “Bana bayramda şeker getirir misin Kızılay? Mikroplar bitince, bende sana şeker ve tatlı getireceğim.” dedi.  Minik kızın bu isteği üzerine harekete geçen Kızılay Düzce Şubesi ekipleri, minik Nisa Nur’un evine giderek, içinde şeker ve çikolataların bulunduğu paketi hediye etti.

banner710
Yorumlar (3)
Aynur Budak 2 ay önce
3çocuk annesiyim çok zor durumdayım kiramı elektirimi suyumu ödeyemiyor bana acil yardım edin lütfen Allahrızası için yardım edin
Akif 2 ay önce
Buda yeni moda çıktı.gündem olmak İçin yapmayacakları yok.çok mühimdi şeker ve çikolata.çocuğa iyilik mi yaptınız yani?çocuklarına şeker vermeyin Sağlıklı besleyin diye doktorlar yırtınıyor.
Burak Erden 2 ay önce
Gidin varoşlarda dağıtın. Bir hikaye uydurup en kolay, en rahat dağıtma şeklini tercih etmeyin...
21°
hafif yağmur