banner615

banner614

banner701

GEÇTİĞİMİZ YIL GİBİ OLMASIN...

Düzceliler'in aileleri ile birlikte keyifli vakit geçirdiği Melen Su Park'ta temizlik işlerini sürdüren Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, vatandaşları daha fazla duyarlı olmaya davet etti. Geçtiğimiz yıl sık rastlanan banklarda ateş yakılması ve çöplerin yerlere atılması yüzünden Melen Su Park'a yakışmayan görüntüler oluştuğuna dikkat çekilerek, "Parklarımızı el birliği ile temiz tutalım." çağrısı yapıldı.

Düzce 22.06.2020, 13:00
1707
GEÇTİĞİMİZ YIL GİBİ OLMASIN...
banner682

Düzceli vatandaşların hafta sonları uğrak noktası olan Melen Su Park'ta havaların ısınması ile birlikte yoğunluk artarken, temizlik çalışmaları da sıklaştırıldı. Geçtiğimiz yıl sık sık yerlere çöp atılması, bankların ve çöp kutularının ateşe verilmesi yüzünden istenmeyen manzaraların yaşandığı  parkta, bu yıl aynı görüntülerin yaşanmaması için Düzceliler'e 'duyarlılık' çağrısı yapıldı.

Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan temizlik çalışmalarında oturma bankları, çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları düzenli olarak temizleniyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren müdürlük, şunları kaydetti: "Parklarda temizlik çalışmaları düzenli olarak yapılıyor. Tüm parklarımızın ve çocuk oyun alanlarımızın temiz kalması için aralıksız çalışıyoruz. Ancak bu nokta da vatandaşlarımızdan da yardım bekliyoruz. Çöplerini, pet şişelerini, kuru yemiş kabuklarını yerlere atmamalarını, oturma bankları ve masalarda ateş yakmamalarını rica ediyoruz. Parklarımızı hep birlikte el birliği ile temiz tutalım. Bu konuda vatandaşlarımızdan daha duyarlı olmalarını rica ediyoruz." 

banner710
Yorumlar (5)
Düzceli 2 hafta önce
Özlünün işe aldığı kişileri parka getirin yardımcı olurlar.
ilhan özkuçük 2 hafta önce
guzel ahlak,karakter,vıcdan ve her guzellıgın oldugu guzel abım,herkese kosan ac kalan yolda kalan herkese yuregını acan adam..senı sevıyoruz yaslı kurtt
Aylin Dereli 2 hafta önce
Belediye temizlemekten bıktı siz atmaktan bıkmadınız katlettiniz doğayı
Köylü 2 hafta önce
Lütfen İNSAN lar parklara gitsin.
Erdoğan Çetğn Çiğdem 2 hafta önce
Para cezası gelirse atmaz yere insanlar çöp anında kesecen cezayı güvenlik camerası yerleştir kes cezayı başka çaresi yok
21°
açık