banner615

banner614

banner701

GÖÇMEN BÖREKÇİSİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDI

banner619

Yenikent Bağlantı Yolu üzerinde bulunan Göçmen Börekçisi gerçekleştirilen tören ile misafirlerine kapılarını açtı. Yoğun katılımla gerçekleştirilen tören sonrasında açıklamada bulunan iletme sahibi Cemal Emrah Özer, tüm Düzcelileri, göçmen böreğini tatmaya davet etti.

Düzce 25.04.2019, 17:15 26.04.2019, 18:27
4601
banner682

Göçmen Börekçisi Yenikent Bağlantı Yolu, Düzce istikametinde üzerinde bulunan Göçmen Börekçisi gerçekleştirilen töreni ile açıldı.

Gerçekleştirilen törene Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli ve İş insanı Cihat Algün’ün yanı sıra birçok vatandaş katılım gösterdi.Yüksek katılım ile gerçekleşen etkinlikte, açılış kurdelesini Emniyet Müdürü Deniz kesti. Dualar ve alkışlarla gerçekleştirilen açılışın ardından katılımcılar, birbirinden lezzetli ürünleri tattılar.

 Açılış töreni ardından işletme sahibi Cemal Emrah Özer Öncü Haber’e açıklamalarda bulundu.Sektöre girişini ve tören hakkındaki düşüncelerini dile getiren Özer şu ifadeleri kullandı:

“Gıda sektörüne adım attık. Yemek yemeyi çok sevdiğimiz için bu alanda girişimde bulunmak istedik. Aile dostumuz olan Göçmen Börekçisi ile görüştük. Franchise sistemi ile aldığımız Göçmen Börekçisi’ni açtık. 15 yıldır bilişim sektöründe bulunuyorduk. Teknoloji ile ilgili birçok işten sonra, yan iş olarak bu işi düşündük. Açılış Töreni’ndeki yoğun katılım bizi memnun etti. Tüm Düzcelileri buraya, göçmen böreğimizi tatmaya bekliyoruz.”Haber: İ.İ.AYDOĞDU

banner710
Yorumlar (22)
ünal YILMAZ 1 yıl önce
Arkadaşlara Başarılar Diliyorum.Rabbim Utandırmasın.Uğradığım Bir yer İlgili güler yüzllü temiz bir yer, ve Fiyatlar Makul.Rabbim Hayırlı Kazanç Nasip Etsin..
orhan ercan 1 yıl önce
hayırlı uğürlu olsun emrah kardeşim
murat 1 yıl önce
ismi a kafede bi su 4 tl Allah aşkına bunları denetleyen yokmu böyle fiyat olurmu yaaaa
Saçma 1 yıl önce
Su 1.5 tl göçmende fiyatları bilmeden karalama yapmayı çok seviyorsun
vatandaş 1 yıl önce
düzcespor yönetiminden paraları alıp börekçi vs açar bu kişiler
Kırmızı şimşekler 1 yıl önce
Düzcespor da neyin parası varda yönetimden para alınacak basit yorum yapıyorsun kardeş Emrah abi geçen sene antrenman kaçırmadı bilmeden sallama
Emrah Özer 1 yıl önce
Göçmen Börekçisi ve Arttech Erdal ÇAYLI ile ortak işletmemizdir. Yoğunluk olduğu İçin ropörtaja katılamadı. Merakını gidermiş olayım güzel kardeşim
KANUNCU İLHAN 1 yıl önce
HAYIRLI BEREKETLİ OLSUN DİYORUM EMRAH KARDEŞİM CUMARTESİ SON FASILA BEKLİYORUM;)) (sesini özledim)
FİYATLAR 1 yıl önce
Çay 2 - Börek çeşitleri 9 - kahvaltı 22 sınırsız çay.. Emsallerine göre fiyatlar uygun.
Rabia Seyis 1 yıl önce
Ben gittim öyle pahallı falan değil Çay 2 lira poğaça 1.5 lira gayet makul rakamlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
parçalı bulutlu