banner615

banner614

banner701

GÖSTERİŞLİ KANDİL SİMİDİ DAĞITTI

banner619

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, Düzce Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri ile birlikte, koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamaları bulunan 65 yaş ve üzeri vatandaşlara, dün gece idrak ettiğimiz Kadir Gecesi münasebetiyle Kandil simidi dağıttı.

Düzce 20.05.2020, 12:45 20.05.2020, 12:39
1429
GÖSTERİŞLİ KANDİL SİMİDİ DAĞITTI
banner682

Kadir Gecesi Yeni Tip Covid – 19 Pandemisi nedeniyle evlerde idrak edildi. Düzceliler, Kadir Gecesi’nde cemaat ile birlikte camilerde toplu ibadet edememenin burukluğunu yaşarken, cami hoparlörlerinden dualar okundu.

Düzce Belediyesi de salgın nedeniyle İçişleri Bakanlığı tarafından sokağa çıkma kısıtlaması getirilen 65 yaş ve üzeri vatandaşlara Kadir Gecesi münasebetiyle kandil simidi dağıttı.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli ve Düzce Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, dışarıya çıkma kısıtlaması olan 65 yaş ve üzeri vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Hazırlanan kandil simidi kolilerini 65 yaş ve üzeri vatandaşlara veren Gösterişli, aynı zamanda Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Kadir Gecesi mesajını ve selamlarını iletti.

Yorumlar (17)
Düzceli 4 ay önce
Bırakın bu reklam işlerini yandaşlarına hizmet etmek sizlerin kutsal göreviniz,daha maske alamadım 14. bölgede oturuyorum hizmetiniz yok ne var bu şehir içinde, yazıklar olsun
Hasan Hüseyin kaya 4 ay önce
Bir Robin hood geliyor efsanesi ne kadar çalışkanlar Tebrikler dicem ama demiyorum
70 yaşında 4 ay önce
ben 70 yaşındayım daha benim kapımı birgün olsun hiçbir yetkili açmadı ve hehrin göbeğinde oturuyorum kameraları çağırıyorlar işleri güçleri gösteriş kızılayda aynısını yapıyor faruk özlübaşkan hergün maske dağıtıyoruz diyor nerdesin hani nerdeeeee
Hasan 4 ay önce
Adamlar çalışıyor halka hizmet hakka hizmettir başka iş gücü yok şirinleri çok seyretmisler nasıl vereceksiniz bu veballeri
Biraz samimi olun.. 4 ay önce
Muhalefet belediyelerinin ekmek dağıtması çift başlılık diye yasakla, aş evlerini kapat.. Akp li belediyeler yapınca ne oluyor? Artık parti devletimi olduk?
DÜZCELİ VATANDAŞ 4 ay önce
NE GÜZEL KOLİYİ VERİRKEN FOTOĞRAF ÇEKTİRMİŞSİN..O İŞLERİ İYİ BİLİRSİN GÖSTERİŞLİ..5 SENE BİR İŞ YAPMADAN OTUR ORDA KALKMA SAKIN..
Reklamın iyisi.. 4 ay önce
Yeni bir şey daha öğrendik.. Biz belediyeler, yol, park ve bahçe, trafik düzenlemesi, sağlıklı içme suyu, kültür faaliyetleri yapar biliyorduk.. Kandil simti dağıtmak en önemlisi olmuş..
ŞOV YAPMA 4 ay önce
GÖSTERİŞLİ SEN NE İŞ YAPARSIN..BAŞKAN YARD. İŞİ MASKE VE SİMİT DAĞITMAK MI...HELAL SANA BE NE GÜZEL HİZMET YAPIYOSUN GÖZLERİM YAŞARDI
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
parçalı az bulutlu