banner615

banner614

banner701

GÜNEŞ ÇARPMASINA DİKKAT!

banner619

Düzce Valiliği, sıcak havalar ile ilgili uyarıda bulunarak vatandaşların aşırı sıcak havaların neden olabileceği olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiğini açıkladı.

Düzce 13.05.2020, 15:30 13.05.2020, 16:26
984
GÜNEŞ ÇARPMASINA DİKKAT!
banner682

Bu hafta sonu Cuma gününden itibaren hava sıcaklıklarının hissedilir derece artacak. Düzce Valiliği mevsim normallerinin üzerinde olacak olan bu sıcaklık için uyarıda bulundu.

Yapılan uyarıda: “ Önümüzdeki hafta ortasına kadar hava sıcaklıklarının hissedilir derecede artarak yurdumuzun batı bölgelerinde (Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu’nun batısı ile Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimlerinde mevsim normallerinin 9 ila 13 derece üzerinde seyredeceği ve uzun yıllar Mayıs ayında kaydedilen en yüksek sıcaklık değerlerini yer yer aşabileceği değerlendirilmektedir. Yurdumuzun diğer bölgelerinde ise mevsim normallerinin 5 ila 9 derece üzerinde seyredeceği öngörülmektedir. Vatandaşlarımızdan özellikle kronik rahatsızlıkları bulunanlar ile çocuk ve yaşlılarımızın aşırı sıcak havanın neden olabileceği olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları ve güneş ışığının dik geldiği saatlerde açık havada bulunmamaları sağlıkları açısından önem arz etmektedir” denildi. 

banner710
Yorumlar (0)
18°
hafif yağmur