banner614

banner701

GÜNLÜK 10 BİN MASKE HEDEFİ AŞILDI

banner619

Düzce Belediyesi Maske Dikim atölyesinde günlük 10 bin maske hedefini aşarken toplamda üretim hedefini ise 1 milyon olarak belirledi.

Düzce 06.05.2020, 17:00 06.05.2020, 16:13
519
GÜNLÜK 10 BİN MASKE HEDEFİ AŞILDI
banner682

 Düzce Belediyesi’nin Maske Dikim Atölyesi’nde maske üretimi bir yandan devam ederken bir yandan da dikilen maskeler vatandaşlara dağıtılıyor. 

 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, maske dikim atölyesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Özlü, “Günlük 10 bin maske üretimi hedefliyorduk bu sayıyı geçtik. Şu anda da hedefimiz toplamda 1 milyon maske üretmek. Kumaş bağlantımızı yaptık Düzce’mize hayırlı olsun” dedi. 

banner710
Yorumlar (7)
Vatandas 1 ay önce
Herkes, her belediye maske üretiyor sozde ama bizler nicin hic bir yerde maskeye ulaşamıyoruz.
Esnaf 1 ay önce
Yahu millet uzaya gidiyor bizimkiler şu bu peşinde atasözü sanki bu yönetim için söylenmiş... salgın bitiyor dünya sonrası için önlem alıyor sosyal ekonomik bizimkiler kumaş siparis etmişler o gelecek üretilecek falan filan... yuh
Bi terslik var ama. 1 ay önce
Peki bu maskeler nerede? Biz Düzce'liler olarak alamayacakmıyız? Hem maskesiz dısarı çıkmak yasak deniyor.. Hem de maske verilmiyor. Gel al diyen: maskesiz nasıl çıkacam?
bulut 1 ay önce
virüs bitiyor bunlar kapasiteden bahsediyor:)
Balcı 1 ay önce
Gidin Gölyaka’ya maske nasıl yapılır görün.sizin kapasite arttı diye haftada yaptığınız maskeyi adamlar 1günde üretiyor.Çok geç kaldınız çooook
Düzceli 1 ay önce
Sn.Özlü maske proförümüsün almışsın eline bir dizi maske inceler gibi tutuyon reklam olsun diye kamerada çekiyor oh ne alâ hayat size güzel.
Şampiyon 1 ay önce
Bir tane maske göremedik belediyenden kim alıyor nereye gidiyor belli değil belediye başkanı insin sahaya da sorsun bir halka ne cevap alıyor bakssın görsün
23°
parçalı bulutlu