banner615

banner614

banner701

GURURUMUZ OLDU!

banner619

İzmir'de yapılan Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması Erkekler Türkiye Finali'nde Türkiye birincisi Düzce'den çıktı. Cumayeri Yeni Cami İmam Hatibi Muhammed Said Sezer yarışmayı birinci tamamlayarak Düzce'nin gururu oldu.

Düzce 23.09.2019, 10:47 23.09.2019, 14:28
3225
banner682

2019 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri çerçevesinde başlatılan "Hafızlık, Kur'an-ı Kerim'i ve Ezanı Güzel Okuma, Etkili Hutbe Sunumu" yarışmasının finali yapıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığınca, Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması Erkekler Türkiye Finali, İzmir'de gerçekleştirildi.

Yarışmada, Cumayeri Yeni Cami İmam Hatibi Muhammed Said Sezer Kur’an-ı Kerim’i güzel okuma Türkiye birincisi olarak göğsümüzü kabarttı.

B

İzmir'in Konak ilçesinde bulunan Hisar Camisi'nde, imam ve müezzinler birinci olmak için yarıştı. Bu yıl 16'ncısı düzenlenen yarışmaya daha önce ilçe, il ve bölgelerde düzenlenen yarışmalar sonucu belirlenen 10 erkek din görevlisi katıldı.

Jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucu yarışmaya Düzce'den katılan Cumayeri Yeni Cami İmam Hatibi Muhammed Said Sezer birinci, İstanbul'dan katılan Fatih Bal ikinci, Kayseri'den katılan İlyas Koç üçüncü seçildi.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (9)
Meral Arslan 7 ay önce
Rabbim ilimlerini artirsin, böyle değerli insanlarlar hep varolsin insaAllahhh
cumayerli 7 ay önce
masAllah Allah sayılarını artirsin boyle evlatlarin
Cami cemaati 7 ay önce
Merkez büyük camiye, derhal boş olan kadroya atanmalı
İlgililere duyurulur
Deep fry 7 ay önce
Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) Düzce Bölge Temsilci Neşe Perihan Kulak Gel bize katil bu dunya bos hadi hep beraber ahiret icin cabaliyalim.
tunç 7 ay önce
İnsanlık adına halkımız adına çok önemli bir başarıya imza atmış arkadaşımız. kutluyorum!
GÜZEL ANLAMA 7 ay önce
İÇİNİDE GÜZELCE ANLATMANIZI BEKLERİZ..GÜZEL OKUMA DEĞİL GÜZEL ANLAMA VE ANLATMA OLMALI BENCE...ORDAKİ OLAYLARI ANLATILANLARI KAİDELİ OKUYOSUNDA ANLATMASI NE OLACAK HAFIZ..
naim 7 ay önce
Düzce den çıkakacağı belliiydi.(!)
Ali 7 ay önce
Allah hayırlı ilimler versin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
hafif yağmur