banner615

banner614

banner701

HER AYIN İLK PAZAR GÜNÜ KURULACAK

banner619

Düzce Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi Pazaryeri ve Aile Yaşam Merkezi'nde İkinci El Eşya ve Antika Pazarı açıyor. Her ayın ilk pazar günü kurulacak ilk El Eşya ve Antika Pazarı ile kullanılmayan eşyaların değerlendirilmesi ve vatandaşlara ekonomik anlamda katkı sağlamak amaçlanıyor.

Düzce 14.11.2019, 12:22 15.11.2019, 10:45
4553
banner682

Düzce Belediyesi, Düzce'de bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor. Vatandaşlar, evinde bulunan ve kullanmadıkları giysi, ayakkabı, ev eşyası ile küçük ev aletleri gibi ürünleri Cumhuriyet Mahallesi Pazaryeri ve Aile Yaşam Merkesi'nde kurulacak İkinci El Eşya ve Antika Pazarında satabilecek. Pazar sayesinde Düzceliler'in, kullanılmayan fazla eşyaları satarak aile bütçelerine destek olmaları hem de ihtiyaç sahibi insanların daha ucuza ürünler alması sağlanacak. Her ayın ilk pazar günü kurulacak İkinci El Eşya ve Antika Pazarı, koleksiyonerleri, antika meraklılarını ve retro, vintage tutkunlarını da bir araya getirecek.

İkinci El Eşya ve Antika Pazarı için ön kayıtlar Cumhuriyet Mahallesi Pazaryeri ve Aile Yaşam Merkezi'nde bulunan Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü'nde yapılacak. Pazaryerinde tezgâh açmak isteyen vatandaşlar 0 (380) 523 02 44 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilir.

Yorumlar (2)
İlyas 11 ay önce
Şunu konutlara yapsalarda hareket olaydı
vatandaş 11 ay önce
vay be geç kalınmış fakat süper ötesi bir fikir helal başkan böyle şeyler lazım sosyallik budur
20°
parçalı bulutlu