banner615

banner614

banner701

İFTAR PROGRAMLARINA BU YIL DA DEVAM EDİYORLAR

Düzce’de mübarek ramazan ayı yardımlaşma ve paylaşma içerisinde devam ediyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardımlarının yanı sıra kırtasiye ve giyecek yardımları da Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından teslim ediliyor. Aynı zamanda Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci gençlik liderleri ve gönüllü gençler ile iftar programı düzenlemeye geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda devam ediyor.

Düzce 22.05.2019, 09:56 22.05.2019, 18:10
683
banner682

İhtiyaç sahibi ailelere ulaşıyorlar

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi ramazan ayı nedeniyle çalışanları ve gönüllü üyeleri tarafından Düzce'de daha önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere ramazan paketlerini teslim ediyor.Sadece gıda yardımı yapılmıyor

Belli aralıklarla yapılan kırtasiye, giyecek ve yiyecek yardımlarının yanı sıra Ramazan ayında da yapılan gıda yardımları aileleri sevindiriyor. Düzce Gençlik Merkezi’ne dağıtılmak üzerek iş insanlarının bağışlamış olduğu ramazan paketleri, maddi ve manevi açıdan muhtaç ailelere ulaştırılıyor.İftar programı düzenlemeye bu yıl da devam ediliyor

Ayrıca ihtiyaç sahibi ailelere iftar vakti KYK Yurtları tarafından hazırlanan kumanya ile birlikte giden Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, gençlik liderleri ve gönüllü gençler ile iftar programı düzenlemeye bu yıl da devam ediyor.

Haber: H. DURNA


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner710
Yorumlar (4)
Müdür beye cevap 1 yıl önce
Madem huzur istiyorsun gel gönüllü bir Akşamda sen çalış,he kykda iken gönüllü çalışmaya alışkın değilsen bilmemem....
aykut4181 1 yıl önce
Allah kabul etsın yardımlarınızı ve emegı gecen herkeze ınsAllah dogru kısılere yardım yapılmaktadır
MÜDÜR BEY 1 yıl önce
reklam kokan hareketleri bırakın sayın müdür kurum içinde düzeni huzuru getirin önce ayrımcılığı bırakın.KYK personellerini de benimseyin biraz.onlarda gençlik spor il müdürlüğünün çatısında artık farkına varın.
yalçın 1 yıl önce
müdür bey sizinle gayet güzel ilgileniyor. o yüzden sıkıntınız var. yıllardır akan musluklarınızı kapattı derdiniz oradan. Allah Feyzullah müdürden razı olsun. inşAllah her devlet adamı onun gibi olur.
18°
parçalı bulutlu