banner615

banner614

banner701

İGM BAŞKANI GÜNAL YERİNDE TAKİP ETTİ

Düzce İl Özel İdaresi ekipleri hava şartlarından dolayı Yenitaşköprü ve Kuşaçması köylerinde asfaltlama çalışmasını gece saatlerinde yaptı. Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal çalışmaları yakından takip etti.

Düzce 24.06.2020, 11:30 24.06.2020, 16:08
1596
banner682

Düzce’yi etkisi altına alan sağanak yağışlar asfaltlama çalışmalarına engel olmadı. Düzce merkez ve ilçelere bağlı köy yollarında asfaltlama çalışmaları gece-gündüz ayımı olmaksızın devam ediyor.

Özellikle son günlerde havaların yağışlı seyretmesi nedeniyle duran çalışmaların daha fazla sekteye uğramaması için gece de iş makineleri yollara çıkarılıyor.

Düzce İl Özel İdaresi ekipleri, hava şartlarından dolayı Yenitaşköprü ve Kuşaçması köylerinde gece saatlerinde asfaltlama çalışması yaptı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, ekiplere teşekkür etti. Günal, ”Ekiplerimiz gece de mesailerini sürdürüyor. Planlanan çalışmaları tek tek hayata geçireceğiz.” dedi.

banner710
Yorumlar (7)
Jon wick 2 hafta önce
Sahinimle hız yapabileceğim kaymak gibi bir köy yolu. Radar yok polis yok EDS yok bekleyin. Hızli ve öfkeli Tokyo
Köylüü 2 hafta önce
Şu çalışmalar Kırkharman Kurukavak Arasına da yapın ALLAH rızasıiçinn
has düzceli 2 hafta önce
Allah Aşkına şu fotoğrafları ulusal haberlerede servis edin. Ankara İstanbulda chp yaptığında reklam oluyor düzce akp yaptığında ne oluyor yorum iyi yapılsın. ayrıca döktüğünüz yollar tam reklamlık, alt yapı yapmadan direkt döküyorlar sonrada yeni dökülen yol patlıyor araç tekerlek izleri çıkıyor. lütfen bu yazımı paylaşın artık.
8108 2 hafta önce
Yağmurda atılan asfalt tutarmi
düzceli81 2 hafta önce
ıslak zemınde asfalt ne kadar tutar acaba
Vatandaş 2 hafta önce
Soğuk havada atılan asfalt sağlam olmaz. Hızlı soğursa 2 ayda delikler 1 yılda da eski yolun aynısı olur. Bunu araştırasanız her yerde görürsünüz. Ama maksat şov olunca gösterilen şey farklı oluyor.
hamza 2 hafta önce
Bahcesehir baglanti yoluda basran asagiya tekrar yapilmali yariklar buyuk ve keskin araclarin lastikleri kesilebilir Allah muhafaza defalarca yaparim bu yorumu kimsenin cani yanmaz insallah
18°
parçalı bulutlu