banner615

banner614

banner701

İLAHİYATÇILAR İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU

Düzce protokolü davet edildikleri iftarlara katılım göstermeye devam ediyor. Bu kez DÜZPAŞ isimli zincir bir market tarafından düzenlenen geleneksel iftara katılan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, orucunu öğrencilerle birlikte açtılar.

Düzce 23.05.2019, 13:25 23.05.2019, 16:16
1523
İLAHİYATÇILAR İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU
banner682
Birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma duygularının en üst seviyeye çıktığı 11 ayın sultanı Ramazan Ayı’nda düzenlenen iftar programları hız kesmiyor.Bir çok kurum ve kuruluşun yanı sıra özel sektör de idareci ve siyasileri iftarlarında ağırlamak için yarışıyor. Protokol üyeleri de davetleri geri çevirmeyerek her akşam ayrı bir programa icabet edip oruçlarını açıyor.

Bunlardan biri de D-100 Karayolu üzerindeki bir restorantta düzenlendi.
Rektör de katıldı

Zincir bir market tarafından Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri için düzenlenen geleneksel iftar programına, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, akademisyenler ve STK temsilcileri katıldı. Kur’an tilaveti ile başlayan programda ezanın okunması ile oruçlar açıldı. İl Müftüsü Hüseyin Can eşliğinde yapılan iftar duasının ardından konuşmalar yapıldı.“İnşallah mezun oldukları günü de görürüz”

Düzce Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ise şu ifadeleri kullandı:

“Üniversitemizin ilahiyat fakültesine verdikleri bu iftar için teşekkür ediyorum. İlahiyat fakültemiz 4. yılında. Benim göreve başladığım ilk yıl öğrencilerimizi almıştık. Bu yıl da inşallah rektörlük dönemimin sonunda aynı şekilde mezun ediyoruz. İnşallah mezun oldukları günü de görürüz.”

banner710
Yorumlar (8)
geri vites 1 yıl önce
Sadullah beyin muhteşem haberciliği ile yaptığı haber uyarı aldı galiba,
Yuri 1 yıl önce
Yemek olunca herkes orada...
mustafa 1 yıl önce
garibanları doyurun sizler her zaman yiyorsunuz bırakın bu poz vermeleri
ALPEREN 1 yıl önce
Değerli valimizin; "Kuran'ın ve hadis'in izinde olmak şartıyla bizim olmazsa olmazımız." ifadesi mühimdi zira TÜRK-İSLAM inancının temelini hatırlattı.
Vatandaş 1 yıl önce
Firmaların ruhsat işlemlerini imzalamayın, abudik gubidik sebeplerle geri çevirin ,işverenin rendevu talebini geri çevirin ama iftarlrda reklam peşine kosun.60 kişi haksız yere ruhsatımı onaylmadıgı için işsiz suanda.Kapattım.kavurma güzelm
Zekeriya ÇAVUŞ 1 yıl önce
Üniversite protokolü önce kurumun bana olan borcunu ödesin
Düzceli 1 yıl önce
Hiç bir vatandaşın iftar sofrasında göremedik bunları bunlarda da bu beklenir malum çıkar dünyası
Ali veli 1 yıl önce
Hayret telefoncu ticaret odası başkanı yazmamışsın, ayrıca türkseven adı geçmeyen yemek şaşırdım doğrusu.
18°
parçalı bulutlu