banner615

banner614

banner701

İŞTE CABOĞLU'NUN YENİ LİSTESİ

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu tarafından hazırlanan yeni yönetim kurulu listesine Genel Başkan Devlet Bahçeli onay verdi. 49 kişilik yönetime yeni isimler eklendi.

Düzce 07.02.2020, 13:24 07.02.2020, 16:12
2832
banner682

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'in paylaşımı ve sonrasında MHP belediye başkanları listesinden düşürülmesi ile sıkıntılı günler yaşayan MHP il teşkilatı, yeni yönetimle tazelendi. Son dönemde hem parti içinde hem de vatandaş cephesinde sık sık eleştiri oklarının hedefi olan ve "istenmeyen başkan" yorumları yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, genişlettiği yönetim kurulu listesini genel merkezde onaylatarak adeta "Yeni başlıyoruz" dedi.

Mevcut kadrosuna yeni isimler ekleyen MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ile birlikte 49 kişiden oluşan yönetim kurulu listesi Parti Lideri Devlet Bahçeli ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın tarafından onaylandı. MHP İl Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Yorumlar (5)
ÜLKÜCÜ 8 ay önce
Arkadaş bu ekiple buyuk caminin wc sini alirsin sen secim olunca her gece her gun sizin gibilerin yüzüne mhp den vaz gecicez az bi dolaşin anamiz ağladi secim lerde bizde insaniz mesaj atin bişeylerle ulaşin yazik yazik başkan
Düzceli 8 ay önce
Malatyalı Ali ne olduğun belli olsun İlhami başkan yakışmayan isimler var
DÜZCELİ 8 ay önce
NE KADAR CAPSIZ ADAM VARSA LİSTEDE DİĞER PARTİLERİN EKMEĞİNE BAL KAYMAK SÜRMÜŞLER KABALAK KAFASI
Mhpli 8 ay önce
Partiyle alakasi olmayan partiye hic faydasi dokunmamis kisiler var listede ja bide unutmadan eski akp liler var
Istenmeyen baskanin listesi bu kadar olur zaten..
teşkilatçı 8 ay önce
bir sonraki seçim akp ye tekrar hayırlı olsun.
25°
açık