banner615

banner614

banner701

İŞTE VAKA SAYISINDA SON DURUM

banner619

Düzce’de koronavirüs vaka sayısı 310’a yükseldi. Salgınla etkin mücadele edilen şehirde vaka sayısına her geçen gün yenilerinin eklenmesi kurallara uymanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Düzce 25.05.2020, 13:53 27.05.2020, 10:37
25400
İŞTE VAKA SAYISINDA SON DURUM
banner682

Tüm dünyayı kasıp kavuran ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından “Pandemi” olarak ilan edilen Yeni Tip Covid – 19 salgını, Türkiye genelinde azalma eğilimi göstermeye devam ediyor.

Bu süreçte Düzce’de henüz salgın durma noktasına gelmedi. Neredeyse her gün pozitif vakaya rastlanıyor. En son yaklaşık 10 gün önce 250’li olan vaka sayısı, bugün itibariyle 310’a yükseldi. Salgına bağlı ölüm sayısı da 10 olarak kayıtlara geçti.

Düzce’de vaka sayısının her geçen gün artması, tehlikenin boyutunu gözler önüne sererken, vatandaşların Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı’nın aldığı tedbir ve kurallara uyması bekleniyor.

İnsanlar arasında hızla yayılan salgın nedeniyle, Düzce’de vatandaşların önlemleri yeterince dikkate almaması sonucu vaka sayısı artmaya devam ediyor.

Yorumlar (61)
Vatandaşin biri 4 ay önce
Valilik sokakta dolasanlari toplamadigi müddetçe hiçbir halt olmaz.65 yaş üstü kaynıyor sokakta.karaca mah.de herkes sokakta.çoban kavşağında bir ton bisikletti çarşıya gidiyor. Mecburiyet caddesi olan çarşı dediğimiz yerde ateş ölçmekle olmaz bu iş.Cahil insanlara anlatamıyorsun, olan evden çıkmayan vatandaşa oluyor.Hergun işe giderken de dönerken de bizim gördüğümüzü yetkililer görmüyorsa, o makamı meşgul etmesinler bari.Hicbir şikayetim sonuca ulaşmadı şehirlerden biri de anadolu şehri Düzcedir.
Arif.S. 4 ay önce
Vatandas her haberde farkli yorum atiyosun goy goy culuk yapms
Covid-10 4 ay önce
Denetimler artsın cezalar kesilsin nasıl düzeliyor, petrolcude,firincida,manavda maske yok okadar insanin girip çıktığı kilit noktalar maskesiz olacağı bu,bize bisey olmaz kafası da bambaska,sağlık çalışanlarının hakkını nasıl odeyeceksiniz
Yüksel Bayer 4 ay önce
Kardeşim çarşıya çık bak başı boş adamlar 65 yaşın üzerinde olanlar 20 yaş altında olanlar hep sokakta sosyal mesafeyi hiç ama hiç tinlamıyorlar az bu kadar vuku varsa az aslında sokağa çıkma yasağı olması gereken bir il #şımarık Düzce ...
Vatandaşş 4 ay önce
Bu "beğenmedim" diyen güruh, aynı zamanda kurallara uymayan güruh olsa gerek.% 20-25 civarı maalesef
Toplum, birey açısından e 4 ay önce
Toplum, birey açısından eğitim şart dediğimiz illerden biri Düzce yazları kısa dönem gittiğim de buna şahit oldum ve sıkıntısını çok yaşadım.. Ne yazıkkı halkın bilinçlenmesi şart.. Sağlık açısından gerekli
Toplum, birey açısından e 4 ay önce
Toplum, birey açısından eğitim şart dediğimiz illerden biri Düzce yazları kısa dönem gittiğim de buna şahit oldum ve sıkıntısını çok yaşadım.. Ne yazıkkı halkın bilinçlenmesi şart.. Sağlık açısından gerekli
Begüm Mızrak 4 ay önce
Zor Mevzu Düzce olunca daha da zor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
parçalı bulutlu