banner615

banner614

banner701

İŞTE YENİ MÜDÜRLER

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, birim müdürlerinde değişikliğe gitti. Yeni listede değişim ve yenilenme dikkat çekti.

Düzce 12.07.2019, 11:10 13.07.2019, 13:27
9371
banner682

Düzce Belediyesi'nden müdür revizyonu ve yeni görevlendirmelere ilişkin yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi:

"Kurum içi verimliliğin artırılması amacıyla, birim müdürlerinde değişime gidildi. Gençleştirme, yenilenme ve değişimin ön plana çıktığı listelerde liyakat esas alındı.

Düzce Belediyesinde personelin çalışma verimliliğini artırmak, kadrolarda gençleşme ve yenilenmeyi sağlamak üzere liyakat ve yeterlilik sahibi personellerin uzmanlık alanına göre istihdam edilmesi yönünde çalışmalar yapacağını her fırsatta ifade eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü planlarını hayata geçirdi.

Kurum içinde yeterli donanıma sahip yönetim kadrosu kurularakdoğru noktalarda doğru kişilerle her işte başarıya ulaşacaklarını ifade eden Başkan Özlü, alanında uzman yeni isimlerin de bazı birimlerin başına getirildiğini ifade etti.

Hizmet kurumu olan belediyenin kadrosunu gençleştirme amacı ile böyle bir karar aldıklarını söyleyen Başkan Özlü "her kurumda bu tip değişiklikler normaldir. Hiç kimse bunu kişisel algılamamalı, hep birlikte Düzce'nin geleceği için çabaladığımızı bilmelidir. Şimdi belediyemizde görev yapan müdürlerde değişiklik yapıyoruz. Kurum içinde yeni isimler olmasının yanı sıra, müdürlüklerimizde yaptığımız rotasyon ile iki yeni başkan yardımcımız olacak.

Düzce Belediyesi Başkan yardımcıları ve müdürlük listesi ise şu şekilde oldu:

Başkan Yardımcıları: Hüdaver Gösterişli, Celal Kasapoğlu, Okan Özkasap ve Cengiz Tuncer

Özel Kalem Müdürü: Cihan Ünal

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü: Burçin Sarıcan

Mali Hizmetler Müdürü: Semra Şen

Bilgi İşlem Müdürü: Orhan Topçu

Ulaşım Hizmetleri Müdürü: Kenan Özen

Su ve Kanalizasyon Müdürü-Fen İşleri Müdürü: Samet Gümüş

Zabıta Müdürü: Sezgin Diner

İmar-Emlak ve İstimlak Müdürü: Hamit Erdoğan

Muhtarlık İşleri Müdürü: Ayşe Kılıç

Temizlik İşleri Müdürü: Emrah Gülmez

Kültür İşleri Müdürü: Dr. Ahmet Bilir

Sosyal İşler Müdürü: Yasemin Özel Uğurçelik

Park ve Bahçeler Müdürlüğü-Mezarlıklar Müdürlüğü: Kenan Albayrak

İtfaiye Müdürü: Mehmet Ali Kahraman

Teftiş Kurulu Müdürü: Abdulvahap Demirel

Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer aynı zamanda Veteriner İşleri Müdürlüğüne, Başkan Yardımcısı Okan Özkasap Yazı İşleri Müdürlüğüne, Özel Kalem Müdürü Cihan Ünal ise Destek Hizmetleri Müdürlüğüne vekalet edeceklerdir."

Haber: C. ÜSTÜNER

banner710
Yorumlar (48)
Düzceli 13 ay önce
Sayın Bakanım bizler sizi işi ehline verip hizmet anlamında yıllar kaybeden Düzcemizi adil ve adaletli bir şekilde yöneteceksiniz diye seçtik ama vermiş olduğunuz kararları görünce size oy vererek nasıl bir hata yaptığımızı daha iyi anladık
Hasan 13 ay önce
Cihan ünal tebrik ederim kardeşim yakişır.
düzceli 13 ay önce
özel kalem müdürü cihan ünal düzce belediyesiyle ne alaka gümüşovada ahmet azapa ve zekeriye çakıra biraz yakın oldu hemen düzce belediyesi ozel kalem müdürü geçmişide ak partil degildir
düzce 13 ay önce
özel kalem müdürünüz birde lüks bir araç sabah akşam devletin arabasıyla gezsin birde dolgun maaş ne mazot parası var nede araç bakım parası 2 ay partiye destgekle ömür boyu kıyak akp kurukdugu günden bu yana destekledim bundan sonra yok kimin parasını kime kıyak yapılıyor o paralarda tüyü bitmemiş yatimin hakkı var ondan sonra ekonomi bozuk bu ülkeyi batıran 1 süriylilere harcanan para 2 belediye kurumlar belediyeler istedigi kadar para harcıya biliyor kim ne kadar harcamış soran yok
toprak 13 ay önce
Belediyede ki taşeron ayıbını ne zaman değiştirip belediyede taşeronu kaldıracaksınız.Hani mangal yapmıştınız ya o çalışanlar.Taşeron BÜYÜK TÜRKİYE'nin en büyük ayıbıdır.
esnaf 1 yıl önce
bakan özlü o yancıların sana ne bilgi veriyor bilmiyoruz ama senin kafan karışmış itfaiye müdürünü görevden almakda ne oluyor sen bi sokaga çık dolaş sor soruştur yada zahmet edip koltugundan kalkıp itfaiye personeline sor mehmet müdürü sana ne diyecekler kul hakkına giriyorsun bunun hesabını ahirette sana sorarlar
Sevinçli 1 yıl önce
İtfaiye müdürünün değişmesine çok sevindim. Kendisi üzüşmüş olabilir ama o da önceki müdürün altını kazıp gönderdiğinde eski müdür üzülmüştür.
Nedim acar 1 yıl önce
Bakin ben isimle yorum yapiyorum.itfaiye mud.degisikligini esefle kiniyorun.isine asik bir mudurdu.yaziklar olsun sayin ozlu yaziklar olsun.adiniza uzuldum.liyakat sahibi biriyle oynamissiniz .Ayni sey yukaridan disaridan atanan mud.ler gibi atanan veya gonderilen bel.bask.ayni oluyo demekki.siyasette takdir ediyorduk seni ama duzcede yanlisla basladin yanlis yonlendirmis danismanin ..yazik yaziklar olsunn.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
az bulutlu