banner615

banner614

banner701

İTFAİYE EKİPLERİ TARAFINDAN KURTARILDI

banner619

Düzce Merkeze bağlı Hamidiye Mahallesinde bulunan üst geçit asansöründe mahsur kalan Metin Gümüş İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kurtarıldı.

Düzce 08.12.2019, 15:13 10.12.2019, 02:05
2285
banner682
Düzce’ de D-100 kara yolu üzerinde birçok noktada bulunan yaya üst geçitlerinin yanında birde Engelli ve yaşlıların kullanımı için asansörler yapıldı. Bu asansörlerin birinde bir vatandaşın acele ile bindiği asansörün içinde mahsur kaldı. Bir süre asansörde mahsur kalan Metin Gümüş, İtfaiyenin olay yerine gelerek mahsur kaldığı yerden kurtardı. Kurtarılan vatandaş Metin Gümüş öncü Haber mikrofonlarına olayı şöyle anlattı: “ Bir yakınımın cenazesine yetişmek üzere aceleyle Asansöre bindim. Asansör biriz hareket etti durdu. Asansörden inemeyince itfaiyeyi arayarak yardım istedim “ şeklin de açıklamada bulundu.
 
Yorumlar (4)
Vatandaş. 5 ay önce
"Adore"
Engelli ve yaşlı diyo asansörü kullanan kişi 18 yaşında değil neyle mukayese ettin bilmiyorum ama olayları amacı dışında yorumladığın belli.
VATANDAŞ 9 ay önce
bakımları yapılmıyor mu acaba ? hepsi kontrol edilmeli.
Adore81 9 ay önce
o aceleyle kolayı değilde basamakları tırmansaydınız itfaiyeyi meşkul etmezdiniz yahu bu itfaiye bedavamı geliyo da ipini koparan yardım istiyo çok yönlü görevi kim yüklemiş söndür yangını otur yerine
Vatandaş 9 ay önce
Düzcenin neyi doğruki
26°
açık