banner615

banner614

banner701

“İYİ Kİ VARSINIZ”

banner619

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Corona virüsü ile mücadele kapsamında Düzce’de büyük bir özveri ile görev yapan tüm sağlık çalışanlarına video mesajı ile seslendi. Türkiye’nin dört bir yanında ve Düzce’de görev yapan her kademedeki sağlık çalışanlarına teşekkür eden Keşir “ iyi ki varsınız” dedi.

Düzce 23.03.2020, 11:17 23.03.2020, 14:43
811
banner682

Koronavirüsü ile mücadele kapsamında Düzce’de büyük bir özveri ile görev yapan tüm sağlık çalışanları için AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir video mesajı yayınladı. Video mesajında Türkiye’nin dört bir yanında ve Düzce’de görev yapan  her kademedeki sağlık çalışanlarına teşekkür eden Keşir “ iyi ki varsınız” dedi.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Türkiye’nin dört bir yanında ve Düzce’mizde görev yapan  her kademedeki sağlık çalışanları, iyi ki varsınız.

Coronavirüsü ile mücadelede bu zor günlerde tüm Türkiye’ye evinde kal çağrısı yaparken sizler, anne, babanızı, evladınızı evinizde bırakarak görevinizin başındasınız.

Düzce İl Sağlık Müdürümüzün şahsında tüm Düzce’de görev yapan her kademedeki sağlık ordumuzun adsız kahramanları,  sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Sadece bu zor günlerde değil her zaman kalbimizdesiniz, iyi ki varsınız.”

Yorumlar (6)
DüZce Ün.Ar. Uyg. Hast p 2 hafta önce
Teşekkür etmekle olmuyor. Sayın vekili Dönerlerimiz kuşa döndü.Bizmi zarar ettiriyoeuz
Kemal kaya 2 hafta önce
Hıfzısıhha enstitüsünü neden kapattınız sayın Kesir
saglıkcı... 2 hafta önce
su 3600 ve endusuk maasları saglıkcılar alıyor..hadı goreyım senı meclıste bır tane acıklama yapsana.alkıs desetek bunlar hıkaye.sow sow sow
sağlıkçı 2 hafta önce
Sadece canınız dara düştüğünde değil,rant paylaşırkende hatırlasanız biraz inandırıcı olursunuz..
Esma 2 hafta önce
Ayşe keşir bu hastalıktan bile para kazanır bu kesin
Düzceli 2 hafta önce
Emin olun bu korona olayınıda keşir ranta çevirir o sinekten yağ çıkartan kişidir
parçalı bulutlu