banner615

banner614

banner701

JANDARMA BAYRAM TEDBİRLERİNİ SIKI TUTUYOR

Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, Ramazan bayramı tedbirlerinde sokağa çıkma yasağı kapsamında Drone destekli eş zamanlı asayiş ve trafik denetimi gerçekleştirdi.

Düzce 25.05.2020, 11:15
1837
JANDARMA BAYRAM TEDBİRLERİNİ SIKI TUTUYOR
banner682

Sokağa çıkma yasağı kapsamında il genelinde Düzce İl Jandarma Alay Komutanlığı’na bağlı ekipler drone destekli eş zamanlı asayiş ve trafik denetimi gerçekleştirdi.

Sakarya - Düzce istikametinde yol kontrol çalışmalarını sürdüren ekipler D-100, D-655 Karayolları, Anadolu Otoyolu ile bağlantı yolları üzerinde ve köy yollarında uygulama yaptı. Uygulamaya Jandarma Trafik Aşayiş ve Motosikletli Timler ile KOM, İstihbarat ve Köpek Timleri katıldı. Denetimler esnasında sosyal mesafe ve sağlık kurallarına dikkat edildi. İçişleri Bakanlığı tarafından trafik kazalarının önlenmesine yönelik başlatılan kampanyalar ve "Sokağa Çıkma Kısıtlaması" kapsamında denetimler yapıldı.

 

Uygulamada Jandarma Trafik ekipleri sürücü, yolcu ve yayaların bayramını kutlayıp, seyahat izin belgesi bulunan sürücü ve yolculara kolonya ve şeker ikram etti. Hız, emniyet kemeri, seyir halinde iken cep telefonu ile konuşma ve genel trafik kuralları hakkında bilgilendirme yapıp, broşürler verdi.

banner710
Yorumlar (1)
The end 1 ay önce
Avm market berber acik (camiler) kapali bu nasil bişey
32°
açık