banner615

banner614

banner701

KADİR GECESİ’Nİ BİRLİKTE GEÇİRDİLER

Mübarek Kadir Gecesi sebebiyle Anıtpark Meydanı’nda bir araya gelen yüzlerce vatandaş alanı doldurdu. Yatsı ve teravih namazını hep birlikte kılan vatandaşlar, Kadir Gecesi’ni Ramazan Ayı’nın ruhuna uygun olarak geçirdi.

Düzce 01.06.2019, 12:35 01.06.2019, 14:44
1041
banner682

Düzce Anıtpark Meydanı’nda bin aydan hayırlı Kadir Gecesi münasebetiyle gerçekleştirilen programa katılan vatandaşlar alanı doldurdu.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve ilahilerle başlayan programda ezanın okuması ardından namaza duruldu. Yan yana saf tutan yüzlerce vatandaş yatsı ve teravih namazını hep birlikte kıldı.Ramazan Ayı’nın ruhunu yansıtan programda Kadir Gecesi’ni hep birlikte eda eden Düzceliler, açık havada yan yana namaz kılmanın güzelliğini yaşadı.

Namaz ardından kısa bir vaaz ve sohbet gerçekleştirilmesi ardından birbirinin Kadir Gecesi’ni kutlayan vatandaşlar, “Allah kabul etsin” dileğinde bulundu.Program çıkışında stantlar açan Düzce Belediyesi ise katılımcılara kandil şekeri dağıttı.

Haber: İ.İ.AYDOĞDU

banner710
Yorumlar (5)
vatandaş 1 yıl önce
Camiler varken meydanda niye kılınırmış. Namaz temiz olan her yerde kılınır, buna istinaden cami yapmayın, okul yapın demiyor musunuz?
Gürcü beyi.. 1 yıl önce
Bir putun önünde secde etmediginiz kalmişti..
Namazinizi kaza edin ahali.
İMAM CAFER ÜSTÜN 1 yıl önce
CAMİLER NE GÜNE DURUYOR. ŞOW İÇİN KILINAN NAMAZDAN HAYIR BEKLEMEYİN. DİN BU YÜZDEN SORGULANIR OLMAYA BAŞLADI. CAMİ BOŞ MEYDAN DOLU .
Halktan birisi 1 yıl önce
Bence bu yaptığınız şey gösterişten başka birşey değil,ibadetlerinizi kendiniz için yapınız göze sokmak için değil cami mi kalmadı?
Murat 1 yıl önce
Camiler varken meydanlarda niye namaz kılınır anlamış değilim...namaz camide kılınır....
20°
açık