banner615

banner614

banner701

KASİS YOK, KAZA ÇOK!

banner619

Bahçeşehir Bölgesi Düzce Caddesi üzerinde meydana gelen 1 kişinin yaralandığı kazanın ardından bölge sakinleri yola kasis yapılmasını istedi. Aynı noktada sık sık kazalar yaşandığına dikkat çeken vatandaşlar, yaya geçidi olmasına karşılık sürücülerin yavaşlamadan ilerlerdiğini belirterek, gerekli tedbirlerin alınmasını istedi.

Düzce 08.09.2020, 11:37 08.09.2020, 17:40
2532
banner682

Düzce’de sık meydana gelen kazalar nedeniyle kara noktaya dönüşen yolda kasisli önlem alınması istendi.

Düzce merkeze bağlı Bahçeşehir Bölgesi Düzce Caddesi üzerinde Bilal K.'nın kullandığı otomobil, yolun karşısına geçmek için manevra yapan 66 yaşındaki Kadir Ö.'nün kullandığı motosiklete çarptı. Çarpmanın etkisiyle otomobilin ön camına düşen motosiklet sürücüsü ağır yaralandı. Kazayı gören vatandaşlar yaralı sürücü Kadir Ö.’nün yardımına koşarken, 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bilgi verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen acil sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından yaralı motosiklet sürücüsü Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaza nedeniyle bölgede toplanan Bahçeşehir sakinleri ise aynı noktada birçok kez kaza olmasından dolayı duruma tepki gösterdi.

Çok işlek bir yol olan Düzce Caddesi’nde yaya geçidine rağmen sürücülerin süratli şekilde geçmesinin kazalara davetiye çıkardığını vurgulayan bölge sakinleri, “Beyaz masaya ve ilgili muhtara sorunu ilettik. Muhtar sorunumuzla ilgilenmedi. Yaya geçidi var, fakat sürücüler buradan son sürat hızla geçiyorlar. Biz buraya kasis yapılmasını istiyoruz.” ifadelerini kullanıldı.

Haber: C. Üstüner

Yorumlar (9)
eyvallah 3 e cvp 2 hafta önce
guzel diyorsunda kardesim bigun gel karsidan izle.100 aractan 99 u yavaslamiyor.yaya gecidinde beklesen bile..boluda adim basi kasis var..en azindan can kaybi olmaz.durum bu
EyvAllah 2 hafta önce
Kasis Olan Yerlerde Yavaşlıyorlarmı? Hız Yapan Her Yerde, Her Şartta Yapar. Eğitim ve Kültür Meselesidir. Koysunlar Radar, Kessinler Cezaları Bakalım Hız Yapabileceklermi. Önceki Yazdığım Yorumları da Okuyun Anlarsınız Haklı Gerekçelerimi..
DÜZCELİ 2 hafta önce
ÜST GEÇİT YAPSINLAR
... 2 hafta önce
Kazanın görüntüsü var motorlu amca direk arabanın üzerine sürdü şöför arkadaşın frene basmaya bile vakti olmadı maalesef büyük geçmiş olsun
EyvAllah 4 2 hafta önce
Hız Radarı Talep Ederseniz Anlarım. O Zaman Adalet Yerini Bulacaktır.
EyvAllah 3 2 hafta önce
Ambulans, İtfaiye Araçlarını Unutmayın. 1 Zibidi Kural Tanımıyor Diye Başkasının Hastası Ambulans Arkasında Sorun Yaşamak Zorunda Değil. Ayrıca Talebiniz Kanuna Aykırıdır. Lütfen Biraz Empati Yapın. Halt Edeni Cezalandırın.
EyvAllah 2 2 hafta önce
Ülkemiz Hukuk Devleti ve Gelişmiş Ülkeler Statüsünde Bulunurken MEDENİYETSİZLİK ve KÜLTÜRSÜZLÜK GÖSTERGESİ KASİS YAPILMASINI İSTEMEYİN.
EyvAllah 2 hafta önce
Hız Yapan Kasis Olsada Yapar. 3-5 Kuralsız Problem Çıkartıyorsa Onları Cezalandırın. Tüm Toplumu, Kurallara Uyan Bizleri Cezalandırmayın.
Citizen 2 hafta önce
Öncelikle oraya yaya geçidi yapılması yanlış, her iki istikamette de tepenin diğer tarafı görünmüyor. Geçenlerde belediye aynı noktaya bir de otobüs durağı koydu. Şaka gibi...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık