banner615

banner614

banner701

KAVŞAKTA YERİNDE İNCELEME

banner619

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, D-100 Karayolu Olimpiyat Kavşağı'nda devam eden çalışmaları yerinde inceleyip yetkililerden bilgiler aldı.

Düzce 14.10.2019, 17:55 14.10.2019, 18:37
4693
banner682
D-100 Karayolu Olimpiyat Kavşağı'nda süren akıllı kavşak çalışmaları nedeniyle trafikte yaşanan sıkıntılar devam ederken, bu sorunları geçtiğimiz günlerde mecliste gündeme getiren MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce'ye gelir gelmez ilk işi kavşaktaki son durumu görmek oldu. Öncelikle Olimpiyat Kavşağı'nda karayolları yetkililerinden yapılacak düzenleme çalışmalarına ilişkin proje üzerinden bilgiler alan Yılmaz, ardından civarda kepenk açan esnaf ve vatandaşlarla yaşadıkları sorunlar ve çözüm yollarına ilişkin istişarelerde bulundu. Öte yandan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, geride kalan hafta mecliste söz alarak Düzce'nin ulaşımdaki sıkıntılarını tek tek sıralamıştı. Ulaştırma Bakanlığı yetkililerine "Düzce'nin yol problemini kavşakları kapatarak mı çözüyorsunuz?" diye seslenen Yılmaz, Olimpiyat Kavşağı'nın yanı sıra kaza riski gerekçesiyle bir süre önce beton bloklarla kapatılan Fiskobirlik Kavşağı'na da atıfta bulunarak, vatandaşların yaşadığı mağduriyeti aktarmıştı.

 
banner710
Yorumlar (8)
Adore81 10 ay önce
Allahaşkına yapılanı bira bozmayın çünkü çoban dalçoiığı yaptıran yapanın aklına halá şaşıyorum bu basıl bi mühendistlijtirki bi işe yaramadı ki şimdiki akıllı kavşak ünivertisininki gibi olcaksa vay halimize.be ce re mi yo su nuz.
Merkez Kırkbir Kırkbeş 10 ay önce
Düzcemizde içedönük çalışmalar şart. Yollar, sular, elektrik ve kentsel dönüşüm. En son ise peyzaj gerekli ama çok masraf yapmadan. Çimen, bank, ağaç ve birer çeşme yeterli olur. Görünen yerlere makyaj yapmak lazım.
Objektif 10 ay önce
Şov mov ne derseniz deyin bu adam diğer ak partili milletvekillerine bin basar çalışıyor arkadaş.Ayşe hanım da Fahri Bey de emeklilik sefalarını sürmeye devam ediyor.
Madur 10 ay önce
Şimdi akkıllarına geldi bifrde gidenlerin sıfatları ne veya neci
VİYADÜK 10 ay önce
VİYADÜK YAPILMIYOR DAL ÇIK YAPILMIYOR SAÇMA SAPAN BİR ŞEY YAPACAKLAR KESİN
YAVUZ 0881 10 ay önce
Elle tutulur gözle görülür bir yatırım yada hizmeti düzcede kazandirdinizmi
Hüseyin 10 ay önce
Ya şuraya niye dal çık yapmazlar anlamıyorum asfaltı yenilemek trafiğe çare mi olacak sanki as taksi ve olimpiyat ışıklarına mutlaka dalçık yapılmalı
Kemalettin. 10 ay önce
Ver gazı yanmasın yahu bu vekil şov peşindee
20°
açık