banner615

banner614

banner701

KENDİ ÖNLEMİNİ KENDİSİ ALIYOR

banner619

Bütün dünyayı ve Türkiye’yi etkileyen ve binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Korona Virüse karşı vatandaşlar önlemlerini artırırken Düzceli bir esnafta ofisine gelen müşterilerini termal kamera ile görüntüleyerek kabul ediyor. Önce termal kamera ile vücut ısı kontrolü yapan Düzceli Esnaf Mehmet Ali Çelik, daha sonra müşterilerinin işlerini yapıyor.

Düzce 20.03.2020, 11:35 20.03.2020, 16:42
4862
banner682

Düzce’de sigorta acenteliği yapan Mehmet Ali Çelik isimli esnaf, korona virüs salgınından korunmak için kendi önlemini kendisi alıyor.

Ofisine gelen müşterilerinin kapıda maske ile karşılayan Mehmet Ali Çelik, ofisine almadan önce de kapıda müşterilerinin termal kamera yardımı ile vücut ısılarını ölçüyor. Ölçümler sonucunda vücut ısısı normal olan müşterilerini ofise alarak işlemlerini yapıyor.

 

Termal kamera kontrolü yapan sigorta acentesi sahibi Mehmet Ali Çelik; “Dünyayı saran korona virüse karşı bende kendi önlemlerimi aldım. Bunu arkadaşlar birçok noktada basit cihazlarla yapıyorlar.

Bizde işletmemizde termal kamera ile en güzel tespit edilebilmesi açısından işletmemize gelen insanların vücut sıcaklıklarını ölçerek bu virüsü taşıyıp taşımadığını tespit ederek gerekli önlemlerimizi alıyoruz. Bende hem kendi sağlığım açısından hemde müşterilerimin sağlığı açısından termal kamera ile vücut ısılarını ölçerek kabul ediyorum” dedi.

 

Termal kamera ile yüksek vücut ısısına sahip vatandaşları ise ofisine kabul etmeyen Mehmet Ali Çelik, önlemlerini kedisinin de aldığını dile getirdi.

Yorumlar (8)
esnaf 2 hafta önce
İnsanlar iyice paranoyaklaştı.Canın o kadar kıymetli ise eve kapan,gelme işe mehmet ali.
Düzceli 2 hafta önce
Bedava reklam. kapat ofisini evde kal. Sigortayı evden de kesebilirsin.
CAN.D 2 hafta önce
AFERIM MOKROPLAR HERYERDE
vatandaş 2 hafta önce
La havle yaa
hasan 2 hafta önce
acaba kaç kişiyi kapıdan çevirdin ? boş reklam yapma
düzceli 2 hafta önce
ayıp yahu mübarek okadar denetime gerek yok ALLAH IN İZNİYLE bişey olmaz
Hakan 2 hafta önce
işi gücü şov
Hasan D. 2 hafta önce
E sen ölmezsin artık şımarıklık. Reklam.
az bulutlu